Domů     NOVINKY
Magazín 21.století se speciální edicí Expo Dubai
Martin Macourek
od Martin Macourek 4.10.2021

komerční sdělení
322
SDÍLENÍ
3.7tis
ZOBRAZENÍ

EXPOrt české geniality v Dubaji již započal. S tradicí historie naší země, s hrdým odkazem velikánů kultury a techniky a s technologiemi budoucnosti otevřela začátkem října Česká republika pavilon pro EXPO v Dubaji.

A redakce magazínu 21.století k tomu přinesla speciální vydání!

Česko s názvem Czech Spring si dalo za úkol provonět svět jarem, ukázat lepší, udržitelnou budoucnost. A magazín 21. století se odhodlal popsat srdce i jádro pavilonu – technologický zázrak S.A.W.E.R., který dokáže samostatně stvořit oázu v poušti a vyrábět vodu ze vzduchu jen s pomocí slunečné energie.

Na ploše 2200 m² pavilonu a 140 stranách časopisu Česko prezentuje několik výjimečných patentů, desítky českých univerzit a stovky firem. Neuvěřitelné technologie doplňují skvostné umělecké předměty, a to vše ve jménu budoucnosti.

Poznejte, proč je Česko považováno za velmoc v nanoprůmyslu, lázeňství, v hospodaření s vodou nebo za sklářskou velmoc. Proč je průmyslovou a technologickou zemí.

Poznejte moderní design českých umělců, který bere dech, a nahlédněte do historie 170 let světových výstav.

Toto speciální vydání knihy s hlavičkou magazínu 21. století  je koncentrovanou přehlídkou všeho, co Češi umí, dokážou, a čím ve světě vynikají…

Titul objednávejte

Foto:
reklama
Související články
od Martin Macourek 30.10.2021 295
S radostí vám oznamujeme, že EnigmaPlus.cz, tedy největší a nejčtenější český web o záhadách, má novou a modernější podobu. Víte, co všechno vám nová EnigmaPlus.cz přináší? EnigmaPlus.cz se dlouhodobě těší vysoké čtenosti, která navíc stále roste! Také díky tomu vám přinášíme krásnější a modernější vzhled stránky. Vedle kvality zvyšujeme i kvantitu, protože na novém webu se […]