17. ledna 2012: V Melbourne v Austrálii jsou ze země slyšet záhadné dunivé zvuky. Jejich zdroj je neznámý.
Domů     Neobjasněné události
Neobvyklé výherní automaty, na které můžete v kasinu narazit
Jiří Nechanický
od Jiří Nechanický 29.9.2021

komerční sdělení
118
SDÍLENÍ
6.8tis
ZOBRAZENÍ

Každý, kdo alespoň jednou roztočil válce na výherním automatu, ať už v reálném nebo online kasinu, ať už v kasinu s uvítacími bonusy nebo v kasinu bez nutnosti vkladu, které můžete najít zde, si je vědom toho, že výherní automaty jsou nevyčerpatelným zdrojem zábavy, který nabízí nepřeberné množství příležitostí.

Navíc když se k tomu přidají podivné designové návrhy, tematické prvky, jedinečné funkce a ty nejbláznivější názvy automatů, vznikají ty nejneobvyklejší výherní automaty, bez kterých by tento průmysl nemohl být úplný.

Pokud tedy hledáte jedinečné, ale zároveň i podivné výherní automaty, sestavili jsme pro vás seznam těch nejoblíbenějších, které vás v tomto ohledu jistě potěší. Jste připraveni dozvědět se, které výherní automaty jsou vůbec těmi nejneobvyklejšími a čím vynikají?

Tady to je. Automaty, které vám představíme, rozhodně patří do skupiny neobvyklých slotů, které vám vyrazí dech. Tyto automaty jsou nejen neobvyklé, ale také nesmírně „návykové“.

Motorhead (NetEnt)

Tento výherní automat s pěti válci a 76 výherními řadami je inspirován legendární anglickou rockovou skupinou Motorhead a je považován za jednu z nejunikátnějších online her.

Výherní automat Motorhead nabízí hráčům trochu jiný zážitek, než je tomu obvykle. Hra je rychlá a vzrušující a bonusová kola jsou hráčům šitá na míru. Tento slot má mnoho symbolů a mezi některé z nich patří čtyřlístek, podkova, zlatá hvězda, pikové eso, červená sedmička, třešně…

Zajímavé je také to, že hráči si při točení mohou zvolit „Rockový režim“, během kterého zazní největší hity této kapely.

Pokud jste tedy duší rocker, je tento automat rozhodně pro vás. Díky 76 výherním řadám máte možnost roztáčet válce s minimální sázkou a těšit se z častých výher.

Fish Party (Microgaming)

Fish Party je automat s pěti válci ve třech řadách a 243 výherními možnostmi. Je to skvělý příklad zábavného slotu od společnosti Microgaming s pěkným designem, skvělým hudebním doprovodem a bonusovými funkcemi.

Řekli bychom, že automat je trochu bláznivý a zábavný dohromady, zejména proto, že každá ryba na válcích představuje jedinečnou osobnost. Různé ryby, hvězdice a mušle mohou hráčům přinést velká vítězství.

Když se tyto symboly zkombinují s truhlou s pokladem, žolíkem a speciálními symboly, nemůže tomuto slotu odolat žádný hráč.

Automat Fish Party nabízí pravidelné výhry a užít si ho mohou začátečníci i zkušení milovníci automatů.

Cyrus the Virus (Yggdrasil)

Téma tohoto slotu je jedno z nejpodivnějších, na které jsme narazili. Představte si, že hlavním tématem je virus. Věříme, že vzhledem k současné pandemii už máte dost všeho, co má byť jen sebemenší spojitost s virem, ale pokud nejste tak „znechuceni“ a naopak si chcete odpočinout, můžete roztočit bubny tohoto pětiválcového video automatu s 5 výherními řadami.

Jak jsme již řekli na začátku, téma hry se točí kolem různých typů virových buněk, které se řadí do výherních kombinací. Jedná se o hru se střední volatilitou a může vám přinést výplatu 2 000x vyšší, než je váš vklad.

To, co dělá z tohoto slotu jeden z nejzvláštnějších výherních automatů, je bezpochyby jeho námět. Navíc má toto zařízení jedinečný design, návykovou elektronickou hudbu v pozadí a úžasnou grafiku, která pečetí jeho dobrou pověst.

Frog Grog (Thunderkick)

Automat Frog Grog neobsahuje žádné opilé žáby, ale přesto je tato hra dostatečně bizarní na to, aby se dostala na náš seznam nejneobvyklejších výherních automatů. Vstupte do mystické laboratoře s lektvary a vydejte se na magický zážitek, který vám přinesou žáby, které… krkají.

Výjimečná je rovněž grafická stránka této hry. Její děj se odehrává v prostředí podobném čarodějnické nebo kouzelnické laboratoři plné svíček, kouzelných knih, lektvarů, klíčů, ptačích klecí a různých dalších doplňků rozesetých po okolních policích.

Výherní automat Frog Grog si můžete zahrát jak na chytrém telefonu, tak na počítači, a dokonce obsahuje speciální funkci, která zvýší vaše šance na výhru. Ačkoli je tato hra trochu jiná a podivnější než běžné výherní automaty, je skvělou volbou pro všechny vášnivé hráče.

Machine Gun Unicorn (Genesis Gaming)

Představte si, že zemi malého poníka náhle napadnou zombie. Vzali sekery, motyky a začali na všechny útočit. Kdo jim může pomoci? Samozřejmě kouzelný jednorožec se samopalem místo klasického rohu, který přispěchá na pomoc, aby zabránil zombie apokalypse.

Automat Machine Gun Unicorn s pěti válci a 10 výherními řadami je neobvyklou, ale skvělou kombinací bláznivého tématu a hry se spoustou bonusových kol. Jednorožec je v tomto případě také divokým symbolem, který ruší všechny málo placené symboly a přináší pěkné výhry.

Ačkoli jednorožci a zombie jsou zdánlivě neslučitelné postavy, společnost Genesis Gaming si dala záležet na tom, aby vám poskytla jedinečný zážitek při hraní právě díky kombinaci těchto dvou fantastických stvoření.

Pablo Picasslot (Leander Games)

Existuje překvapivě mnoho výherních automatů na téma umění a literatury, ale Pablo Picasslot je rozhodně nejneobvyklejší ze všech. S pomocí třepotajícího se malíře Pabla Picaslota mají hráči možnost roztočit válce ve snaze namalovat své mistrovské dílo.

Namalované symboly divokých karet se objevují jako rámečky kolem určitých políček a mění se v legrační kníraté verze slavných malířů. Bonusové funkce zahrnují volná roztočení „Free Spins“ a „Masterpieces“, v nichž vybrané obrázky odhalují klíče k otevření truhly plné peněz.

Scarface (NetEnt)

Al Pacino je nepřekonatelný herec, což se ukazuje i v tomto případě. Ačkoli existuje mnoho výherních automatů na téma kultovních filmů, slot Scarface vyniká zejména díky svému temnému stylu a zuřivým dialogům. Stejně jako celý Al Pacinův film.

Co je na tomto slotu nejzajímavější? Bonusová hra „Say Hello to My Little Friend“, ve které mají hráči za úkol ochránit Tonyho Montanu pomocí náhodného výběru zbraní. V tomto video automatu také shlédnete některé scény z filmu, bohaté animace a všechny známé postavy, které zajistí špičkový zážitek každému hráči.

Na konec…

Tyto nejneobvyklejší výherní automaty nám dokazují, že hazardní průmysl pokročil natolik, že nehrozí, aby nás hraní automatů někdy omrzelo. Ať už jsou témata jakkoli neobvyklá, každá z výše uvedených společností se postarala o to, abychom si každé roztočení válců mohli užít do sytosti, a to je to jediné, na čem záleží, že?

Foto: Archiv firem
Štítky:
reklama
Související články
od Mirek Brát 14.1.2022 1.7tis
Rok 1946 nebyl pro Evropu jednoduchým obdobím. V paměti byly stále hrůzy druhé světové války, avšak vztahy mezi bývalými spojenci značně ochladly. Studená válka a železná opona se už chystaly rozdělil svět na dva mocenské bloky. Do takové atmosféry začaly ze Švédska přicházet stále další a další hlášení o pozorování neznámých raket. Začalo se jim říkat […]
od Adriana Vojtíšková 13.1.2022 2.9tis
Někdejší první dáma Argentiny Eva Perón (1919–1952) umírá jako teprve třiatřicetiletá na rakovinu dělohy roku 1952 v Buenos Aires…     Když populární Evita zemřela, bylo rozhodnuto, že její tělo bude odborně nabalzamováno. Její manžel, argentinský prezident Juan Domingo Perón (1895–1974) si poté vzal Evitino tělo s sebou do exilu, který trávil postupně ve Venezuele, […]
od Michaela Holubová 13.1.2022 3.4tis
Talentovaná herečka, která je velmi trefně nazývána „Marilyn Monroe“ francouzského filmu, umírá v nedožitých 47 letech. Přes její slávu a bohatství má však Martine Carol osobní život plný zmatků a neklidu…     Pomyslná horská dráha života nešťastné Carol zahrnuje pokus o sebevraždu, zneužívání drog a také čtyři sňatky. V profesním životě se jí nejprve […]
od Pavel Polcar 12.1.2022 2.9tis
Jaroslav Štencl bydlel v přízemí dnes už zbouraného domu v Rolnické ulici v Opavě, kde žil spolu s rodiči, o patro výš bydlela jeho sestra s rodinou. Štencl ji často navštěvoval, když potřebovala pohlídat děti. „Téměř vždy nás ale vzbudil hluk, který přicházel stropem z půdního prostoru. Znělo to, jako když se po podlaze válí […]
od Eva Soukupová 11.1.2022 1.9tis
V roce 1996 v australském hlavním městě zmizela mladá kadeřnice Paula Brown. Policie si dlouho neví rady a tak se zoufalý snoubenec pohřešované obrátí na senzibila. Ten pomocí kyvadla přesně určí, kde se její mrtvé tělo nachází.     Kyvadlo je jedna z nejrozšířenějších a zároveň nejjednodušších magických pomůcek hojně využívaných mnoha esoteriky k mnoha […]