Domů     NOVINKY
Nový web EnigmaPlus.cz
Martin Macourek
od Martin Macourek 30.10.2021
295

S radostí vám oznamujeme, že EnigmaPlus.cz, tedy největší a nejčtenější český web o záhadách, má novou a modernější podobu. Víte, co všechno vám nová EnigmaPlus.cz přináší?

EnigmaPlus.cz se dlouhodobě těší vysoké čtenosti, která navíc stále roste! Také díky tomu vám přinášíme krásnější a modernější vzhled stránky. Vedle kvality zvyšujeme i kvantitu, protože na novém webu se můžete těšit také na větší množství článků.

Zvýšena rychlost a použitelnost webu

Kvůli stále se zvyšujícímu počtu našich čtenářů jsme stránky Enigmaplus.cz na rychlejší a mnohem silnější server. Dokážeme tak v každou chvíli obsloužit tisíce čtenářů a samotné načtení stránky je dílem okamžiku.

Zároveň dramaticky stoupá počet čtenářů, kteří web EnigmaPlus.cz navštěvují z mobilních telefonů. Pro ty jsme upravili web tak, aby jeho čtení na mobilu bylo maximálně příjemné a pohodlné.

Tmavý režim

V době, kdy již na všech počítačích i telefonech si můžete zvolit, zda chcete používat světlé, nebo tmavé prostředí, se tomuto trendu přizpůsobují i moderní weby. I na enigmaplus.cz tedy naleznete hned nahoře přepínací tlačítko, kterým si kdykoliv můžete měnit vzhled na tmavý nebo světlý.

My jsme však šli ještě dál a pokud si vlastní režim tlačítkem nezvolíte, zobrazíme vám automaticky takový, jaký máte nastavený ve svém počítači nebo mobilu!

Šetřete svůj zrak a používejte tmavý režim.

Další novinky již brzy!

Nová a krásnější EnigmaPlus.cz nabízí také nové rubriky, mezi nimiž nechybí například reportáže našeho týmu záhadologů. Šikovné je i to, že články, které vás nejvíce zaujmou, můžete kliknutím na tlačítko rychle sdílet na svém facebookovém profilu a diskutovat o tématu s přáteli.

Brzy vám přineseme i další novinky, které jsou však prozatím tajné!

Sledujte web dál a vše se dozvíte.

S láskou a poděkováním všem milým čtenářům,

tým EnigmaPlus.cz

Foto:
reklama