Skip to content

Na dálnici mu došel benzín. Poté mladý Američan beze stopy zmizel

V roce 2013 se pohádal se svou dívkou a nedlouho na to beze stopy zmizel. Od té doby o něm už nikdo neslyšel. Takový je příběh v té době šestadvacetiletého Brandona Lawsona, po kterém zůstal jen smutek jeho známých a dodnes nevysvětlené záhadné okolnosti jeho zmizení.

Lawson se před svým zmizením pohádal se svou partnerkou. V rozčílení opustil svůj byt, sedl do auta a rozhodl se vyrazit na dlouhou cestu ke svému otci. Ještě předtím mu Lawson zavolal, aby mu oznámil, co se děje.

Jelikož se mu otec pokoušel cestu rozmluvit a přesvědčoval ho, aby se raději usmířil se svou partnerkou, vyrazil mladík raději ke svému bratrovi Kylovi. Kolem půl jedné Kylovi zazvonil telefon, jeho bratrovi došel na dálnici benzín a prosil ho o pomoc.

Kyle sedl do svého vozu a s benzínem vyjel Brandonovi naproti.

ZÁHADNÉ TELEFONÁTY

Nedlouho poté Brandon vytočil další číslo, tentokrát však volal polici. Kvůli špatnému spojení si nebyli strážníci jisti vším, co jim Brandon řekl. Odvodili však, že mladíkovi došel benzín a na kraji dálnice se s někým setkal.

Telefon utichl poté, co se v pozadí ozvaly zvuky připomínající výstřely a Brandon na dotaz, jestli potřebuje zdravotní pomoc odvětil pouze: „Ne, potřebuju policii.“

Kyle se svou přítelkyní následně našli Brandonovo auto, které bylo prázdné. Auto se zdálo být nepoškozené. Zděšený Kyle se rozhodl bratrovi zavolat. Brandon telefon zvedl a oznámil, že leží někde na poli a krvácí.

V telefonu se ještě před tím, než se hovor přerušil, ozval výkřik: „Říkám to naposled, utíkej! Kde je ta tvoje pýcha?“ Poté, co spojení skončilo, se už další navázat nepodařilo a po Brandonovi Lawsonovi se slehla zem.

Policie nikdy nenašla žádné stopy vedoucí od auta ani krvavé skvrny, jako by se Brandon a celý příběh, který vyprávěl v podivných telefonátech, prostě vypařily.

Foto: viz galerie
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články