27. září 1849: Básník a spisovatel Edgar Allan Poe odjíždí z Richmondu do New Yorku, kam ale nikdy nedorazí. Místo toho je v deliriu nalezen v Baltimoru, kde i záhadně umírá.
Domů    
Redakce, kontakty, reklama
od ENIGMAPLUS.CZ
Redakce, kontakty, reklama

Kontakty na redakci

Šéfredaktor:

Jan Šedivý jan.sedivy@rf-hobby.cz

Redakce:

Lenka Kospertová – lenka.kospertova@rf-hobby.cz

Jan Kukrál – jan.kukral@rf-hobby.cz

Filip Appl – appl.filip@gmail.com

Jiří Mareček – d2m@seznam.cz

Spolupracovníci:

Eva Soukupová, Ivan Glasser, Kristýna Kovářová, Lucie Kubešová, Jan Chalupa, Filip Krumphanzl

Sekretariát vydavatelství:

sekretariat@rf-hobby.cz

Reklama & spolupráce

Projekt EnigmaPlus.cz oslovuje primárně cílovou skupinu 18-45 let se středními a středně vyššími příjmy.

Formáty inzerce, které tento portál nabízí, jsou maximálně variabilní. Nabízíme klasickou display reklamu, integrované PR články, ale i veškerá konkrétní řešení na míru potřeb klienta tak, aby byl saturován požadavek na oslovení cílové skupiny v maximální možné míře.

Pokrytím širokého portfolia tematických okruhů garantujeme flexibilitu a tím i v konečném důsledku dosažení optimálního cílení.

Pro více informací o možnosti spolupráce s projektem EnigmaPlus.cz (vytvoření kampaně na míru, ceny reklamních formátů a další) nás kontaktujte prosím na asistentka@rf-hobby.cz.

Mediakit naleznete zde.

Vydavatelství RF HOBBY s. r. o.

Vydavatelství bylo založeno v roce 1998 a v současné době v České republice vydává více než 60 tištěných titulů, čímž se řadí mezi nejvýznamnější vydavatelství na českém trhu. Od roku 2004 naše společnost expanduje i do zahraničí. V Maďarsku a Polsku v současnosti vychází 11 časopisů RF HOBBY.

www.rf-hobby.cz