22. února: V egyptském chrámu Abú Simbel je každoročně možné pozorovat sluneční „zázrak“, kdy jsou osvíceny zdejší sochy bohů. Nejdéle pak socha faraona Ramesse II.
Domů    
Redakce, kontakty, reklama
od ENIGMAPLUS.CZ
Redakce, kontakty, reklama

Kontakty na redakci

Šéfredaktor

Jan Šedivý jan.sedivy@rf-hobby.cz

Redakce

Filip Appl filip.appl@rf-hobby.cz

Eva Soukupová eva.soukupova@rf-hobby.cz

Karolína Kupková karolina.kupkova@rf-hobby.cz

Michaela Holubová michaela.holubova@rf-hobby.cz

Spolupracovníci

Mirek Brát

Pavel Polcar

Lucie Kubešová

Sekretariát vydavatelství

sekretariat@rf-hobby.cz

Reklama & spolupráce

Projekt EnigmaPlus.cz oslovuje primárně cílovou skupinu 18-45 let se středními a středně vyššími příjmy.

Formáty inzerce, které tento portál nabízí, jsou maximálně variabilní. Nabízíme klasickou display reklamu, integrované PR články, ale i veškerá konkrétní řešení na míru potřeb klienta tak, aby byl saturován požadavek na oslovení cílové skupiny v maximální možné míře.

Pokrytím širokého portfolia tematických okruhů garantujeme flexibilitu a tím i v konečném důsledku dosažení optimálního cílení.

Pro více informací o možnosti spolupráce s projektem EnigmaPlus.cz (vytvoření kampaně na míru, ceny reklamních formátů a další) nás kontaktujte prosím na asistentka@rf-hobby.cz.

Mediakit naleznete zde.

Vydavatelství RF HOBBY s. r. o.

Vydavatelství bylo založeno v roce 1998 a v současné době v České republice vydává více než 60 tištěných titulů, čímž se řadí mezi nejvýznamnější vydavatelství na českém trhu. Od roku 2004 naše společnost expanduje i do zahraničí. V Maďarsku a Polsku v současnosti vychází 11 časopisů RF HOBBY.

www.rf-hobby.cz

reklama
reklama
reklama