Skip to content

Neznámý predátor útočil na rumunská stáda. Pastýři ho ubili a spálili

Z celého světa dodnes přicházejí svědectví o tajemných a nebezpečných tvorech, které dodnes neznáme. Jedno z nejnovějších přichází z Rumunska. Nebezpečný tvor tam prý napadá ovce a kozy, ale také pastevecké psy.

Vyděšeným místním se nakonec podařilo tvora zabít.

„Nevím, jaké zvíře to bylo, nemohl jsem si ho pořádně prohlédnout. Nemělo žádnou srst, ale mělo hřívu a velké zuby. Snědlo to několik mých ovcí,“ sdělil rumunské televizi jeden z pastevců z oblasti Galati, který tvora zahlédl.

Po tajemném predátorovi začal Lucian Timos pátrat poté, co mu z pastvy začaly postupně mizet ovce. „Když jsme to zvíře v lese zahlédli, nejprve jsme věřili, že je to pes. Ale pes to určitě není, žádný pes, kterého znám, nemá dvě řady ostrých zubů,“ dodal Timos.

Nejděsivější je tvrzení, že tvor měl dvě řady zubů. ZDROJ: dailystar.com
ÚSPĚŠNÝ LOV

Po sérii dalších napadení se vesničané rozhodli na tvora zaútočit. Skupině mužů se mělo podařit zahnat zvíře do kouta a poté ho utlouct k smrti. Vesničané poté mrtvé zvíře pověsili na strom a vyfotili.

Následně mrtvolu spálili. Podle popisu vesničanů a nekvalitní fotografie se nyní odborníci snaží zjistit, co by podivné zvíře, které nejvíce ze všeho připomíná křížence psa a hyeny, mohlo být. Jasnou odpověď však zatím nemají.

Foto: Dailystar.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články