Skip to content

Ruský venkov děsí neznámý tvor, který prý zabíjí domácí zvířata

Poklidný venkovský život se v regionu Mari El v Rusku náhle obrátil vzhůru nohama. Může za to neznámý útočník, který obzvláště v okolí města Alekseevsky zabíjí domácí zvířata. Na jejich mršinách pak místní nacházejí jen dvě rány na krku.

„V posledních týdnech něco zabíjí naše zvířata. Nežere to ale jejich mršiny. Jediná zranění, která jsme na zvířatech našli, jsou dva vpichy na krku, jako od upíra,“ popsala zážitky z posledních týdnů jedna z místních žen.

Neznámý predátor ve vesnici a v jejím okolí proniká do zavřených chlívků, kde zabíjí zvířata – králíky, slepice a ovce. Něco podobného se mělo v místě udát už v roce 2015. Někteří místní věří, že za útoky stojí tvor podobný známé čupakabře.

Právě králíci patří mezi nejčastější oběti neznámého útočníka. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Může jít o nejapný žert?

„V jedné osadě nedaleko vesnice zemřela v jednom týdnu za záhadných okolností všechna zvířata. A to i přesto, že byla v noci zavřená v chlévě,“ píše se v místních novinách. I v tištěném plátku se řeší, kdo za útoky nese zodpovědnost.

Kromě mystického tvora sajícího krev domestikovaných zvířat by podle novinářů mohlo jít také o partu nevkusných šprýmařů, kteří se snaží mezi místními šířit hrůzu. Pokud by byla tato verze pravdivá, jejich cíl by byl splněn: místní se nyní o svá zvířata, která jim často pomáhají v nelehké obživě, upřímně strachují.

O mystickém tvorovi, který by měl v kraji přežívat, se toho příliš neví. Podle jedné svědkyně, která jej měla v noci zahlédnout plížit se kolem domu, má tvor čtyři nohy, rudé oči a dlouhé drápy. Podobný popis se neobjevuje poprvé, tvor stejného vzhledu měl na domestikovaná zvířata útočit také v roce 2009 na Ukrajině.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články