Skip to content

V jeskyni na svém pozemku objevili manželé „malého Bigfoota“

Lidé na svých pozemcích často narazí na podivné věci. Své o tom ví pár z amerického Hamblen Counte v Tennessee, který si koupil farmu s rozlehlými pozemky. Na samém okraji svého majetku nalezli manželé po několika letech vstup do jeskyně.

Manželé našly svítilny a rozhodly se část jeskyně prozkoumat. Prošly několika nezajímavými komnatami, když náhle narazily na podivného tvora. Muž, který si ho všiml jako první, ho popsal jako asi metr vysokého a připomínajícího Bigfoota.

Tvor měl hustou hnědou srst a jeho postava a obličej připomínaly člověka. „Strnuli jsme a koukali na toho tvora. Zdál se stejně překvapený jako jsme byli my. Po chvíli se vzpamatoval a zmizel ve tmě.

Ta bytost měla velké tlapy s krátkými drápy a krátké nohy. Obličej byl světlejší a velmi lidský,“ popsala tvora žena.

Tvor nejvíce ze všeho připomínal malého Bigfoota ZDROJ: mysteriousuniverse.com
DALŠÍ ZÁHADA

Manželé navíc o něco později v jeskyni narazili na další záhadu. Malou truhlu, v níž kromě několika bezcenných věcí ležel dokument, který podle odborníků pochází ze šestnáctého století. Jeho autorem měl být italský objevitel Amerigo Vespucci. Dokument popisoval průzkum nedaleké oblasti. Jak se ale dostal do jeskyně, o které doposud nikde nebyla žádná zmínka, nedokázal nikdo jasně vysvětlit.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články