Skip to content

Z kovového disku prý vystoupili drobné cizí bytosti. Podivuhodný příběh farmáře z Córdoby

Zajímavý a bezesporu záhadný příběh se odehrál v roce 1966 nedaleko španělské Córdoby, kde se jednoho letního večera vracel domů farmář, který měl za sebou den plný tvrdé práce. A na setkání, které na něj čekalo, rozhodně nebyl připravený.

Muž jménem Manual Hernandez šel pěšky po zaprášené cestě, když si všiml, že asi sto metrů před ním leží na cestě podivný a rozměrný objekt ve tvaru disku. Objekt měl asi tři metry v průměru, takže zakrýval v podstatě celou cestu a leskl se, jako by byl vyrobený z oceli.

Na prašné cestě ve venkovské oblasti působila jeho čistota jako pěst na oko. Hernandez později uvedl, že nic podobného v životě neviděl.

Připomínali křížence člověka a ptáka

Aby toho však nebylo málo, na scéně se brzy objevily další objekty, o kterých se farmáři nejspíše nezdálo ani v nejdivočejších snech. Zpoza neznámého disku totiž vystoupilo několik drobných postav. „Byly menší než lidé, měly šedo-zelenou kůži a připomínaly křížence ptáka a člověka.

Na hlavách měly přilby a byly oblečení v modrých róbách,“ popsal neznámé bytosti farmář. Postavy prý následně roztáhly křídla a vyletěly směrem k nedalekému poli. Na vystrašeného farmáře toho v tu chvíli bylo už příliš a dal se na útěk.

Když se později o svůj zážitek podělil s dalšími vesničany, nenašli už na místě nic podivného.

Foto: Shutterstock
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články