Skip to content

3 záhadné fotografie: Jedná se jen o skvrny na fotoaparátu?

První naše záhadná fotografie byla pořízena v sanatoriu Waverly Hills, ve kterém se od roku 1910 léčili pacienti s tuberkulózou. Léčba zde probíhala až do roku 1962, kdy byla nemocnice zavřela.

Znovu byla otevřena o rok později pod jiným názvem, ale znovu byla zavřena roku 1980, protože bylo zjištěno, že pacienti zde byli silně zanedbáváni. Na této fotce je vidět stojící žena, mohlo by prý jít o sestřičku, která otěhotněla s jedním ze zaměstnanců a následně na to spáchala sebevraždu.

Tento příběh se zde totiž skutečně stal.

Fotografie sanatoria ve Waverly Hills.

Brown Lady

Žádná z těchto fotografií na 100% nedokazuje, že se jedná o ducha. Pokud se ale podíváte pořádně, je možné si povšimnout, že jsou viditelné detaily dlouhé róby. Podle teorie by se mohlo jednat o Lady Doroty, která často ve zdejším panství bývala – řeč je o panství Raynham Hall v anglickém Norfolku.

Záznamy o nadpřirozených bytostech v této budově byly sepisovány dlouho předtím, než se tato teorie objevila.

Jedná se o záhadnou postavu anebo jen o skvrnu?

Stephan Michalak

Fotografie byla pořízena roku 1967 a můžeme na ní vidět Stephana Michalaka, který tvrdil, že při jeho procházce spatřil mimozemské plavidlo, které blízko něj přistálo. Při jeho zkoumání byl ale zasažen do hrudníku a probudil se s podivnými ranami na břiše.

Jeho příběh byl okamžitě označen za vymyšlený, jediným důkazem tak zůstávaly popáleniny na břiše, které si ale mohl způsobit sám.

Muž sám tvrdil, že na něm přistálo mimozemské plavidlo.

Foto: missouriparanormalresearch.com, reddit.com, paranormaljunkie.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články