Má prý jít o největší sériovou vražedkyni v historii střední Evropy. Šokující není jen počet jejích údajných obětí, ale především způsob vraždění.
Proč však není uherská hraběnka Alžběta Báthory (1560 – 1614) za své činy potrestána stejně jako její údajní přisluhovači? Poodhalte s ENIGMOUPLUS roušku halící skutky čachtické paní! Kolik životů si vlastně řádění „krvavé hraběnky“ vyžádalo?
Na čachtický hrad vtrhává 29. prosince 1610 vojsko. Vojáci prohledávají sídlo a snaží se zjistit, zda se udání na hraběnku Báthory zakládají na pravdě. Ve sklepení je údajně omráčí nesnesitelný, mrtvolný puch.
ALŽBĚTU BÁTHORY zde mají přistihnout nad právě umučenou mladou ženou. Vedle jsou další dvě, téměř polomrtvé dívky, které jen o vlásek unikly stejnému osudu. Příběh ženy, známé jako čachtická paní, prý nemá v historii obdoby.
Za své hrůzné zločiny si vysloužila přezdívku „krvavá hraběnka“. Na svědomí má mít údajně více než 600 obětí. Mladé dívky prý před usmrcením sama krutě mučí. Jindy zase údajně tuto práci přenechává svým pomocníkům a jen se kochá pohledem na krvavé divadlo.
Staňte se naším Premium čtenářem a odemkněte si tento i tisíce dalších skvělých článků.
Navíc od nás obdržíte i celou řadu hodnotných bonusů!
Zprávu ve tvaru "CTU CLANEK" odešlete na číslo 903 33 20.