Skip to content

Britka prý potkala víly, nebo mimozemšťany! Stalo se to ale opravdu?

Na britských ostrovech je pevně zakořeněná víra ve skřítky. Někteří místní věří, že skřítci jsou hodní, jiní jsou přesvědčeni, že se jedná o zlomyslné bytosti, které lidem jen škodí. Každopádně se svědectví o jejich existenci objevují dodnes.

K jednomu z nejzajímavějších setkání došlo v lednu roku 1997. Hlavní hrdinkou příběhu je žena jménem Janice Bakewell, která se ráno 9. ledna vydala na procházku se svým psem, když narazila v lesích u anglického města Marlborough na něco podivného.

Nejprve ji podle jejích slov upozornil podivný šum, jako když něco letí vzduchem. Trvalo ale několik vteřin, než si žena všimla, že se k ní z lesa blíží vzduchem něco, co připomíná miniaturní létající talíř…

Viděla žena skutečně miniaturní UFO? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Víly a mimozemšťané

Talíř byl prý stříbrný a vznášel se ve výšce ženina pasu. Byl široký něco málo přes půl metru. Jen kousek od Janice stroj pomalu přistál a na jeho spodní straně se otevřela dvířka. Janice se bála dýchat a ani o kousek se nepohnula – alespoň to tvrdí.

Z lodi náhle vystoupily tři postavy ve stříbrných skafandrech a s křídly. Poletovaly kolem fascinované ženy, která se nezmohla k ničemu. V jednu chvíli se prý ženě trojice miniaturních postav, které připomínaly víly spojené s představami o mimozemšťanech, dokonce usadila na chvíli na ruce.

Poté se prý drobné postavičky na ženu usmály a rychle se vrátily do svého letounu. Ten pak během chvíle rychle vystartoval a zmizel na nebi. Od té doby podobný přístroj a jeho posádku nikdo další neviděl.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články