Skip to content

Co jsou zač tajemné podmořské objekty USO?

Rybář na kapitánském můstku strne. Nedaleko přídě se pod hladinou začínají míhat svítící objekty ve tvaru bílých koulí! „Světla“ se chvíli pohybují, až po několika minutách zmizí! Co to vlastně viděl?

Anglický termín Unidentified submerged object (zkráceně USO) označuje neidentifikovaná ponořená tělesa neznámého původu. Jde vlastně o podvodní alternativu známějších a létajících UFO. Že by šlo o jakousi báchorku pro dospělé?

Ani zdaleka ne! Během historie se s USO měli setkat mnozí ze zkušených námořníků, či rybářů, kteří znali oceán „jako své boty“! Mnohé z nich prý podivně svítily pod hladinou..

MIMOZEMŠŤANÉ, NEBO NEZNÁMÍ ŽIVOČICHOVÉ?

Něco podobného měl během výprav k americkým břehům zahlédnou i slavný objevitel Kryštof Kolumbus (kolem 1451 – 1506)! O co se v případě USO jedná? Zatímco nejčastěji jde pouze o neznámé a špatně identifikované lidské stroje, jindy má jít o cosi zcela jiného!

Jak se dozvíte i ve výše uvedeném videu, mnozí z badatelů vidí v USO vyspělé „ponorky“ mimozemských civilizací. Další je připisují na vrub neznámým formám podmořského života. Protože někteří z vodních živočichů opravdu dokáží vydávat silnou fosforeskující záři, možná je posledně zmíněná hypotéza nejblíže pravdě!

Anebo je vše zcela jinak?

Video: YouTube (Corsair TR)
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články