Skip to content

Děsivá silnice Sedmi sester. Působí na auta i jejich řidiče?

Ulice L, pod takovým jménem zná většina lidí nenápadnou vesnickou cestu v americké Nebrasce. Jiní lidé, kteří znají její historii plnou záhad a podivných událostí, jí však neřeknou jinak než silnice Sedmi sester.

Silnice Sedmi sester údajně patří mezi nejstrašidelnější v celých Spojených Státech. Svůj název získala od farmářské rodiny se sedmi sestrami, která na počátku dvacátého století žila v její blízkosti.

Farmář, hlava rodiny, přišel jednoho dne o rozum, zabil svou ženu a svých sedm dcer oběsil – každou na jiném kopci v okolí silnice. Když pak byly stromy pokáceny, aby udělaly místo pro rozšíření cesty, začalo prý na silnici řádit nadpřirozeno.

Ukrývá ale děsivá tajemství a příběhy. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Přehlídka nadpřirozených jevů

Nejčastějším jevem, se kterým se projíždějící setkávají, je děsivý křik plný bolesti ozývající se odnikud. Jiní lidé zase ve tmě kolem cesty vídají svítící oči či temné obrysy postav. Některá auta na silnici vypovídají službu, případně jejich řidiči tvrdí, že náhle nepochopitelně rychle došel benzin.

Z autorádií se tu prý také často ozývají podivné zvuky.

Podivně se v oblasti chovají i řidiči. Jako by některé z nich něco nutilo náhle prudce zrychlit nebo naopak zastavit. Dalším častým fenoménem je temný obrys postavy s černýma očima. Ten měli kromě řidičů spatřit také farmáři, kteří v blízkosti cesty žijí.

Jeden z nich už kvůli tomu prý několikrát volal policii v domnění, že někdo krade na jeho pozemku. Zjevení však mělo vždy zmizet dříve, než strážci zákona dorazili.

Asi nejpodivnější zážitek si ze silnice odnesla pěší turistka Cheryl Ann Fletcher. „Viděla jsem velký uhnívající strom, na kterém viselo sedm mrtvých těl. Došla jsem až k němu a viděla, že některá z nich patřila malým dětem.

Na chvíli jsem ten strom viděla zcela zřetelně. A pak byl najednou pryč,“ popsala svůj zážitek.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články