Skip to content

Herec z filmu Vetřelec tvrdí: Mimozemšťané mě sledují celý život. Chtějí nám pomoci!

Jméno Yaphet Kotto vám možná nic neříká. Pokud jste ale fanouškem klasického sci-fi filmu, bude vám povědomý alespoň obličej tohoto herce. Kromě mnoha dalších totiž ztvárnil také jednu z postav v kultovním filmu Vetřelec.

To by samo o sobě nebylo tak zajímavé, ovšem herec tvrdí, že mimozemšťané se kolem něj objevují nejen na stříbrném plátně, ale také v reálném životě.

Yaphet Kotto nepatří mezi příliš sdílné herce a střeží si své soukromí. Před nedávnem se ale uvolil k obsáhlému rozhovoru, ve kterém došlo také na téma UFO. K novinářově překvapení se Kotto rozmluvil a představil mu své nejrůznější zážitky, které s tímto fenoménem souvisí.

Několik z těchto příběhů bylo opravdu zajímavých a záhadných. Podle Kotta se s mimozemšťany setkal hned několikrát. A bytosti z jiných planet ho pozorují prý už od dětství.

První bytosti z jiné planety prý spatřil už jako dítě ZDROJ: mysteriousuniverse.com
OD DĚTSTVÍ POD DOHLEDEM

„Začalo to, když mi bylo asi deset. Měl jsem domácí vězení a koukal z okna, jak si jiné děti hrají. Když jsem se otočil, spatřil jsem ve dveřích do mého pokoje šedou postavu s protaženou hlavou. Ta postava v mžiku zmizela, jako by nechtěla, abych jí spatřil.

Prohlédl jsem potom celý dům, ale nikoho jsem nenašel. Předtím mi to nedocházelo, ale jak jsem vyrůstal, napadlo mě: Sakra, vždyť to musel být mimozemšťan,“ uvedl Kotto.

Další setkání pocházejí z doby, kdy herec žil na Filipínách. „Slyšel jsem, jak mě zvenku volá moje žena. Když jsem ji našel, tvrdila, že viděla obrovský létající talíř. Byla hodně vyděšená. Asi tři dny poté jsem ho viděl taky.

Zabíral velkou část nebe. Cítil jsem se hrozně zranitelný a asi další čtyři dny jsem nebyl ničeho schopný,“ sdělil.

URČITĚ NEJSME SAMI

„Ve vesmíru určitě nejsme sami,“ dodává herec, který má podobných zážitků mnohem více. „Věřím, že současná generace lidí se dočká vědomého setkání z bytostmi z jiné planety. Věřím, že nám pomohou s tím, abychom se sami nezabili.

Musíme se nad sebou zamyslet a oni by nám s tím mohli pomoci,“ vysvětlil Kotto.

Je možné, že herec je skutečně od mládí pod dohledem mimozemské rasy? Nebo si jen rád vymýšlí příběhy? Je těžké pochopit, proč se jinak nepříliš sdílný Kotto najednou rozhodl promluvit o svých zážitcích takto veřejně.

Je ale jasné, že mu z toho neplyne žádný jasný užitek, který by mu dal záminku k vymýšlení tolika příběhů. To zatím zůstává záhadou. Pokud je ale Kottův odhad správný, brzy se nejspíše přesvědčíme o tom, jestli měl pravdu či nikoliv.

Foto: Yaphet Kotto se s mimozemšťany setkává celý život ZDROJ: mysteriousuniverse.com, První bytosti z jiné planety prý spatřil už jako dítě ZDROJ: mysteriousuniverse.com, S mimozemšťany se pak setkal i ve filmu Vetřelec ZDROJ: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články