Skip to content

Jsem pod autem, sdělil prý duch. Skupina dětí tam našla velkou černou kočku

Zábava s partou kamarádů se může snadno proměnit v nepříjemnou a záhadnou zkušenost. Obzvlášť pokud se kamarádi, trochu neuváženě, rozhodnou vyvolávat duchy. Přesně pro to se jednoho večera rozhodl Američan Arnold Spring a jeho přátelé.

„Bylo mi v té době asi patnáct let. Někde jsme s přáteli sehnali tabulka Ouija a jednoho večera jsme se rozhodli, že ji vyzkoušíme s kamarádem a jeho ségrou,“ popsal Arnold. Partička kamarádů nebrala tabulku vážně a snažili se vystrašit jeden druhého.

Nebrali prý zřetel ani na to, že jim tabulka v jednu chvíli měla říct: „Dívám se na vás oknem.“

Pozorovatel zvenčí

„Tahle konkrétní věta nás ale zaujala, a tak jsme se ducha zeptali, kde se ukrývá. Odpověď byla, že je pod autem. Začali jsme se trochu bát, ale přesto vzali baterky a šli se podívat ven. Hned u okýnka do sklepa stálo venku auto, tak jsme sebrali odvahu a podívali se pod něj.

Ležela tam velká černá kočka, kterou jsme nikdy předtím neviděli. Dívala se na nás a najednou jsme pocítili hrozný strach,“ popsal zážitek Arnold.

Skupinka kamarádů poté utekla zpět domů. „A přesně ve chvíli, kdy jsme zabouchli domovní dveře, tak vypadl proud. V tu chvíli už jsme křičeli hrůzou, naštěstí ale proud téměř ihned znovu naskočil. Tabulku Ouija jsme schovali a už nikdy si s ní nehráli,“ uzavřel Arnold.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články