3. prosince 1967: Američan Herbert Schirmer spatří v Nebrasce podivný oválný objekt s červenými světly, jak se vznese a odletí.
Domů     Jsou zesnulí milenci lepší, než živí muži? Tyto ženy tvrdí, že ano!
Jsou zesnulí milenci lepší, než živí muži? Tyto ženy tvrdí, že ano!
od 10.1.2022
2.6tis
Jdou duchové schopni fyzické lásky? FOTO: Pixabay
274
SDÍLENÍ
2.6tis
ZOBRAZENÍ

V roce 2018 plní titulky britských novin ženy prohlašující, že pravidelně prožívají vášnivá dostaveníčka s duchy. Tvrdí, že běžné muže už k uspokojení vůbec nepotřebují. Té nadpozemské rozkoši se prý nic nevyrovná. Říkají pravdu? Toto jsou jejich příběhy!

Jdou duchové schopni fyzické lásky? FOTO: Pixabay Umí láska překonat hranice mezi světem živých a mrtvých? FOTO: Pixabay

Irka Amanda Teague (*1971) má poněkud neobvyklého přítele. Je jím haitský pirát jménem Jack. Snědý, černovlasý, o pár set let starší štramák, kterého popravili už v 18. století!

reklama

Seznamují se v roce 2015, kdy Teague leží u sebe doma a náhle vycítí přítomnost někoho dalšího. Po 6 měsících opakovaného kontaktu se mezi nimi vyvíjí citové pouto, proto se rozhodnou stát mužem a ženou i před zákonem.

Jenže ten britský svatbu s duchy neuznává, takže svatba probíhá na palubě lodi v mezinárodních vodách Atlantiku. Své ano si řeknou prostřednictvím média, které Jackova slova tlumočí.

Podle Teague žijí úplně jako normální pár, žárlí na sebe, hádají se, jezdí na romantické výlety a také prý mají úžasný sex. „Jack je ten nejlepší milenec, jakého jsem kdy měla,“ tvrdí Teague, jinak rozvedená matka 4 dětí.

Jenže jak vidno, láska je prostě komplikovaná věc, ať už jste žijící bankovní úředník nebo 300 let mrtvý neviditelný pirát. Ke konci roku 2018 Teague oznamuje rozpad manželství.

reklama

Konkrétní důvody zatím neuvádí, ale varuje další ženy před podobně dobrodružnými vztahy: „Chtěla bych jen všem říct, ať jsou při koketování se spiritualitou HODNĚ opatrní. Není to něco, s čím je radno si zahrávat.“

Umí láska překonat hranice mezi světem živých a mrtvých? FOTO: Pixabay
Umí láska překonat hranice mezi světem živých a mrtvých? FOTO: Pixabay

Amethyst Realm: Dítě s duchem?

Peprnou historii s duchy má také Britka Amethyst Realm (*1988). Vypráví o ní v televizním pořadu This Morning. Vše u ní začíná během osamělých dní, kdy je doma sama bez svého snoubence, který často odjíždí i na několikatýdenní pracovní cesty.

reklama

Tehdy v domě pociťuje čím dál tím více i přítomnost někoho dalšího. Ale nebojí se, naopak si připadá v bezpečí a příjemně naladěná. Kontakt je postupně intenzivnější, občas se jí stává, jako kdyby se k ní zezadu někdo přitiskl a ona na krku cítila něčí dech.

Realm je k neviditelnému společníkovi čím dál tím více přitahovaná a rozhoduje se udělat další krok. Pravidelného příchozího tentokrát přivítá ve vyzývavém erotickém prádle. Položí se do postele a čeká na něj. Netrvá dlouho a na těle pocítí, že si k ní přiléhá.

To, co následuje pak, se jí natolik zalíbí, že u ní od té doby mají muži smůlu. Snoubence pouští k vodě a střídá celou řadu nehmotných milenců, rozeznává je prý podle odlišné energie, kterou každý z nich vyzařuje.

Na konci roku 2018 poznává při svém pobytu v Austrálii sepětí tak silné, že zatouží s dotyčným duchem zůstat už navždy. Přesouvá se s ním do Británie, aktuálně plánují svatbu a Realm zcela vážně hovoří o touze mít s ním dítě.

Západní medicína před podobnými prohlášeními padá do mdlob, Realm to ovšem vidí optimisticky. Jsou její zážitky skutečné? Láska sice hory přenáší, ale v tomto případě by to byl pořádný Mt. Everest…

Lokalita:
reklama
Související články
od 2.12.2022 1.2tis
Může člověk při transplantaci srdce přijmout i chuť vraždit? Ve Španělsku to raději nehodlají riskovat. Za všechny mluví případ vraha Juana Carlose Alfara. Ten se zastřelí zabarikádovaný ve svém domě v roce 2012 poté, co spáchá dvojnásobnou vraždu ve vesnici Salobral. Americký sériový zabijá
od 2.12.2022 1.8tis
Popularita proutkaření neustále stoupá, nyní se s virgulí hledají například nemoci v lidském těle. Údajně se může proutkařem stát každý z nás. Otestujte se, zda máte talent! Na začátek budete potřebovat svou vlastní virguli. Důležité je, že se vůbec nemusí jednat o dřevěnou vidlici, každému proutkaři vyhovuje jiný nástroj, materiál i tvar, někteří
od 30.11.2022 2.5tis
Je noc. Dům je tichý, všichni už spí. V tom se pomalu otevřou dveře pokoje, ozve se slabé zavrzání. Opatrné kroky. Mladá žena, která tu leží na posteli, se posadí na posteli. To, co se stane vzápětí, si bude pamatovat celý život. Žena v pokoji je 24letá Eva Kočová. Zamžourá do tmy ke knihovně, kde kdosi postává: „Tati, ty si jdeš pro knížku? Tak já ti rozsvítím.“ Podobná příhoda by nebyla ničím
od 30.11.2022 3.1tis
Město Malbork se stejnojmenným hradem najdeme nyní v severním Polsku. Kdysi se jednalo o lokalitu s „pruským“-německým osídlením. Nepřekvapí tak, že město i hrad založili ve třináctém století rytíři Řádu německých rytířů. Podle všeho se duchům těchto bojovníků nechce Malbork opustit ani v moderní současnosti… Hrad Malbork je nejrozsáhlejší o
od 29.11.2022 2.5tis
Říká se, že stavby, rekonstrukce či podobné zásahy do domů a krajiny mohou být spouštěčem, který odstartuje výskyt paranormálních jevů. Možná to je také případ obchvatu u britského města Stocksbridge v Jižním Yorkshiru. Ten si získal pověst silnice duchů ještě dříve, než po něm projela první vozidla!     Už když se se stavbou začalo, byly