Skip to content

Kupte si ranč v těsné blízkosti Oblasti 51. Pozemek u záhadného místa je na prodej

Máte rádi UFO a chcete být přímo v pomyslném centru dění? Máme pro vás neopakovatelnou nabídku – ranč, který téměř sousedí s tajným areálem americké armády opředeným pověstmi o UFO a o záhadných operacích je nyní na prodej.

Ano, stojí hned vedle slavné Oblasti 51.

Nově zrenovovaný ranč má dlouhou historii, která je s příběhy o Oblasti 51 úzce spjatá. Právě zde se často ubytovávali nadšenci do záhad, které mělo tajné vládní centrum ukrývat. A právě odtud pak tito nadšenci podnikaly výpravy na hranice, nebo i za hranice, zakázané zóny.

A zpět se vracely se zvláštními, často neuvěřitelnými příběhy.

Vstup do zakázané Oblasti 51. FOTO: Simon Johansson / Creative Comons / Public domain
Speciální povolení pro vstup

Bývalý majitel ranče, přímý předek dnešního majitele, který jej prodává, byl také jedním z velmi mála obyčejných lidí, kteří měli do zakázané oblasti přístup. Právě jemu totiž patřila část pozemků, které si armáda pro Oblast 51 zabrala.

Vláda pak povolila majiteli pást na části těchto pozemků svůj dobytek. Majitel dostal speciální vysílačku, která zprostředkovávala přímé spojení se strážci oblasti. A pokud se někdo předem nahlásil, mohl do určitých částí tajného zařízení vstoupit.

Toto právo však bohužel novým majitelům ranče nepřipadne.

Majitelům ranče patří také známá černá schránka. Černě natřená poštovní schránka u cesty vedoucí na vojenskou základnu, ve které se lidé dělí o své zážitky a dojmy související s oblastí 51. Ty se poté objevují na internetu.

A za dlouhá léta, co schránka funguje, se v ní již objevily stovky dopisů. Schránka však součástí inzerátu na prodej není. I tak je ale nabídka vlastnit kus historie úzce propojený s jednou z nejznámějších amerických záhad více než lákavá.

Foto: Creative Commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články