Skip to content

Lovci záhad se v Anglii setkali s duchem, který jim snad i hýbal s kamerou

Strašidelné sídlo Woolton Hall, o kterém mezi místními kolují nejrůznější příběhy, stojí na kraji anglického města Liverpool. Podivnou příhodu zachycenou na kameru si odtud před nedávnem odnesla skupinka lovců záhad.

Dům byl postaven už v roce 1704. Budova sloužila jako hotel, klášter, škola i nemocnice. Bohatá historie se podepsala nejen na její dnešní podobě, ale také na silách, které údajně v budově dodnes působí.

Lidé, kteří Woolton Hall navštíví, se cítí podivně. A obzvláště ženy často slýchají v domě výkřiky. Ty mají patřit duchovnímu, který i po smrti trvá na pravidle, že budovu nesmí navštívit ženy.

Zvedl kameru skutečně duch mnicha? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Příhoda s kamerou

Ve sklepě sídla zase údajně sídlí levitující duch mnicha. Právě ze sklepa si lovci záhad odnesli velmi neobvyklý úlovek. Zatímco všichni členové skupiny byli před domem, někdo zvedl z místa jejich ve sklepě umístěnou statickou kameru.

Krátce s ní prohlédl místnost a poté ji položil zpět na místo. „Nevěděli jsme o tom, dokud jsme si záznam neprohlédli. Nemohli jsme uvěřit tomu, co vidíme. Kamera sice nikoho nezachytila ale něco ji bezpochyby na chvíli zvedlo do vzduchu.

Po celou dobu je ale v místnosti naprosté ticho. Nemáme žádné jiné vysvětlení, než to, že kameru zvedl duch onoho mnicha,“ uvedl jeden z nadšenců do záhad.

Skupina odmítá, že by kameru mohl zvednout nějaký člověk. „V domě nikdo nebyl a všechny vstupy byly zamčené. Navíc je pohyb kamery velmi plynulý a všude kolem ní je jenom ticho,“ dodal muž. Mohl přístroj skutečně nadzvednout duch?

Zatímco okolní svět je skeptický, místní lidé o tom nepochybují. Podivné síly obývající Woolton Hall znají prý na vlastní kůži.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články