Skip to content

Nejznámější havárie UFO v dějinách podle mnohých skončila návštěvou jiné planety

Jeden z nejneuvěřitelnějších příběhů o UFO začíná v roce 1947 takzvaným Roswellským incidentem – asi nejznámější údajnou havárií UFO. Pokračuje ale ještě mnohem zvláštnějším způsobem. Misí, která připomíná výměnný pobyt astronautů a mimozemských bytostí.

Havárii měla přežít mírumilovná mimozemská bytost, která se dokázala naučit anglicky a oznámila, že přichází ze vzdálené planety Serpo. Mimozemšťan měl zemřít o pět let později, aniž by se mu s domovskou planetou podařilo znovu spojit.

To se ale o několik let později mělo povést americké armádě, která mimozemšťany měla přizvat na přátelskou návštěvu na Zemi. Návštěva prý byla úspěšná. A spolu s mimozemšťany se po ní mělo na planetu Serpo vydat dvanáct lidí.

Skutečně mimozemšťané pozvali astronauty na svou domovskou planetu? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Do nekonečna a ještě dál

Cestu tam mělo přežít deset astronautů, kteří údajně na Serpu strávili několik let, během kterých mohli studovat rozvinuté mimozemské technologie i planetu samotnou. Na zemi se nakonec v roce 1978 vrátilo v rámci vyvrcholení přísně tajného projektu osm přeživších astronautů.

Jako první o bláznivě znějícím projektu informoval v roce 2005 anonym na internetu. Ten o sobě tvrdil, že je součástí americké armády, kde se o projektu dozvěděl. Ačkoliv ho mnozí označili za podvodníka, on trval na svých tvrzeních i identitě. Do rukou se mu prý dostal dokument o akci, který měl přes 3000 stránek. Nedlouho poté se anonymně ozvaly další lidé. Údajné informace okolo kontaktu s planetou Serpo se začaly množit. A přestože se doposud neobjevil žádný hmatatelný a konkrétní důkaz, existují dodnes stovky lidí, kteří jsou přesvědčeni, že se tajná mise na vzdálené planetě skutečně odehrála. Stejně jako se podle nich odehrála i havárie UFO několik let předtím.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky ufo Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články