Skip to content

Podle svých hodinek bloudili hodiny lesem. V táboře je nikdo nehledal, zmizeli jen na dvacet minut

Na dětské tábory a kempy má své vzpomínky téměř každý. Ty, které si z tábora v přírodě odnesla trojice puberťáků ze Spojených států, jsou ale o poznání podivnější a děsivější.

Jeden chlapec a dvě dívky vyrazili ve volné chvíli na krátký průzkum okolí tábořiště. Omylem však trojice sešla z cesty a ztratila se. Ve chvíli, kdy si svou chybu uvědomili, se trojice chtěla vrátit zpět na původní trasu.

Stalo se ale něco podivného. „Cesta, po které jsme doposud šli, a po které jsme se chtěli vydat zpět, byla pryč. Stromy kolem nás rostly těsně u sebe a bylo mezi nimi jen velmi málo místa. Najednou jsme neměli nejmenší tušení, kde jsme.

Vydali jsme se směrem, který jsme považovali za správný a volali o pomoc,“ uvedl ztracený chlapec. Trojice po nějaké chvíli bezmoci našla úzkou cestu vykládanou kamením. „Vedla směrem, který jsme považovali za špatný, a tak jsme po ní raději nešli,“ sdělil hoch.

KONEČNĚ ZPĚT V TÁBOŘE

O kousek dále skupinka minula opuštěnou rozpadající se chatu a brzy narazila na další cestu. „Na ní jsme potkali ženu s turistickou výbavou, které jsme se překotně ptali na cestu. Podle našich hodinek jsme lesem bloudili už dlouhé hodiny.

Byli jsme vysílení a vyděšení. Žena nás navedla směrem k jedinému táboru, o kterém v okolí věděla. Naštěstí to byl právě ten náš. Když jsme dorazili zpět, rychle jsme se šli nahlásit. Mysleli jsme, že už nás všichni hledají.

Byli jsme hrozně vyděšení, ale táborový vedoucí nám vůbec nerozuměl. Podle jeho hodinek bylo jen o dvacet minut později, než když jsme opustili tábor, a stále jsme měli rozchod. Dodnes nechápeme, co se vlastně stalo,“ uvedl chlapec.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články