Skip to content

Propadl se mezi obrovské krysy. Přímo na ulici New Yorku

Velmi nepříjemný a děsivý zážitek si před nedávnem prožil třiatřicetiletý Leonard Shoulders z New Yorku. Při čekání na autobus se pod ním propadl chodník a on se zřítil do díry zamořené obřími krysami.

Shoulders, stejně jako už stokrát předtím, čekal nedaleko svého bytu na autobus, když se náhle stalo něco velmi děsivého. Pod mužem se propadl chodník a on spadl do přibližně pět metrů hluboké díry, které se pod ním nejspíše kvůli erozi půdy a stavebním pracím vytvořila.

To samo o sobě je velmi nepříjemná zkušenost. Shoulderse, který si pádem zlomil nohu a roku ale to nejhorší teprve čekalo.

Nekonečná půlhodina

Díra, do které se muž propadl, byla plná krys. Co však Shoulderse zarazilo byla velikost zvířat. Mnohé z nich byli mnohem větší, než obvykle tito hlodavci bývají. „Byl jsem vyděšený, některé ty krysy byly opravdu obrovské.

Lezly po mně a já se bál otevřít ústa a volat o pomoc, aby mi nevlezly do pusy,“ popsal děsivý zážitek Shoulders. Volat naštěstí nemusel, propadu chodníku přihlíželo několik lidí, kteří ihned zavolali pomoc.

S nepřirozeně velkými krysami strávil uvězněný muž asi půl hodiny, poté ho z díry v chodníku vytáhli hasiči. Samotný propad chodníku není žádnou velkou záhadou, podobné příhody se ve velkých městech stávají, a mnohdy mají tragičtější následky.

Děsivá vzpomínka na nepřirozeně obří krysy, které číhají hned pod povrchem New Yorských chodníků, však bude muže pronásledovat ještě dlouho.

Foto: CITIZEN
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články