Skip to content
Připravujeme pro vás
ZCELA NOVÝ WEB
Enigmaplus.cz
Připravujeme pro vás
ZCELA NOVÝ WEB
Enigmaplus.cz

Pyramidy prý mohou vyčistit světové vodstvo

Energetické účinky pyramid jsou často označovány za zázračné – mají mít léčivý vliv na lidské zdraví, prý dokážou rušit negativní energie a geopatogenní zóny a mají projevovat mnoho dalších pozoruhodných vlastností!

Největší český pyramidální experimentátor Václav Blažejovský však objevuje také další účinky a domnívá se, že pomocí pyramid je prý možné čistit přírodu i světové vodstvo! Skutečně mohou mít pyramidy takovou moc?

Masaru Emoto. Foto: quantumuniversity.com

Na břehu jezera stojí desítky lidí, kteří se drží za ruce a připomínají ztracené děti. Japonští dobrovolníci vedení vědcem Dr. Masaru Emotem (1943–2014) sem však přichází s konkrétním záměrem – provést očistný rituál vody.

Emoto totiž při výzkumech zjišťuje, že voda reaguje na pozitivní či negativní energii lidského hlasu a podle toho vytváří krystaly. A je přesvědčen, že lidské vědomí a děkovné rituály vodě mohou čistit vodní toky.

Aspoň to mají naznačovat rozbory provedené před a po obřadu. Rozdíly mají být takřka neuvěřitelné! „Dr. Emoto zjistil, že voda vidí, slyší a vstřebává informace z okolí. Bohužel dlouho dostává hlavně negativní energii – pomyslete na všechny války, utopence a chemické látky vypouštěné do řek.

Ale pozitivní energie se jí nedostává. Málokdo přijde k vodě a řekne, že ji má rád a je si vědom, že by bez ní nevznikl život na planetě Zemi,“ poukazuje český experimentátor s pyramidální energií Václav Blažejovský (1953–2019). Právě výzkum Dr. Emota ho inspiruje k provedení nezvyklého pokusu – pomocí energie pyramid se pokouší vyčistit světové vodstvo! Je to vůbec možné?

Václav Blažejovský (vpravo). Foto: vimeo.com
KDYŽ VODA ŘEKNE DÍKY

Blažejovský razí tezi, že pyramidální voda má velkou pozitivní energii. Proto odebírá vzorky vody z českých toků a nechává je na 24 hodin nabít v pyramidě, již si sám vyrobil. Poté je vrací zpět a pomocí virgule psychotronicky ověřuje, jestli se energie vodního toku změnila.

Výsledky prý mají být ještě výraznější než děkovné obřady Dr. Emota! „Je to neuvěřitelný zážitek. Když nalijete vodu z pyramidy zpět do řeky a provedete děkovný obřad, záhy ucítíte, jak vám voda děkuje.

U srdce, na místě čtvrté čakry, pocítíte příjemnou vlnu energie, nastane nádherné uvolnění a dojetí až k slzám štěstí,“ líčí niterný zážitek. První obřad provádí na Nechranické přehradě na Chomutovsku.

Předpokládá, že očištěna bude jen přehrada, ale to je omyl. Voda si prý tuto pozitivní energii předává rychlostí světla a šíří se po celé řece! „Při kontrolním měření virgulí se ukázalo, že celá řeka Ohře, jež Nechranice napájí, změnila svou energii na kladnou.

Je to potvrzené z Chebu a na soutoku Ohře a Labe. Když jsem viděl ty skvělé výsledky, rozhodl jsme se čistit i další české toky, třeba Vltavu, a nakonec jsem pojal plán, že bychom mohli vyčistit moře,“ popisuje. A tak začíná neuvěřitelná očistná mise, jež v historii nemá obdoby…

Polská Dziwnów. Foto: youtube.com
TO BY MĚL ZAŽÍT KAŽDÝ

Je červen 2011 a z Čech vyráží expedice do polského města Dziwnów na pobřeží Baltského moře. „S přáteli jsme v Dziwnówě nabrali vodu a v pyramidě jsme ji 24 hodin nabíjeli pozitivní energií. V okamžiku letního slunovratu, 21.

června v 19 hodin 16 minut, jsme provedli obřad čistění Baltu.Poděkování bylo neuvěřitelné, moře děkovalo každou třetí vlnou. Tak nádherný pocit přeji zažít každému,“ tvrdí Blažejovský. Měření ukazují, že se energetická úroveň Baltu výrazně změnila, a to všude, kam měření dosáhlo!

Podařilo se snad očistit celý Balt? Pokud je energie pyramid zázračná, je to docela možné. Očistný obřad navíc můžete vyzkoušet sami i bez pyramidy. Nabít vodu pozitivní energií dokáže údajně každý. Stačí nabrat vodu do láhve, vzít ji do rukou a poděkovat za zrod života na Zemi.

Říct jí, že ji máte rádi. Pak se voda nalije zpět a pozitivní energii pošle dál do celého toku. „Potom ucítíte neuvěřitelný pocit, když voda poděkuje. Postavte se tak, abyste měli dlaně otočené k hladině, dýchejte zhluboka, a pokud začnete ronit slzy, nebraňte se jim, jsou to slzy štěstí.

Každý člověk může pomoci. Protože vodní toky potřebují očistu, a to nejen ty české,“ dodává Blažejovský. Zkusíte to také?

Lenka Kabeláčová

Foto: techexplorist.com, quantumuniversity.com, vimeo.com, youtube.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
reklama
Další články z rubriky magie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články

Salát s jablky
tisicereceptu.cz

Salát s jablky

Suroviny na 4–6 porcí 400 g těstovin sůl a...
Nejkrásnější skanzeny: Nechte se přenést zpátky v čase
epochanacestach.cz

Nejkrásnější skanzeny: Nechte...

Jsou oblíbeným cílem pro...
V hlavní roli jazyk aneb největší vymírání lidstva…
epochaplus.cz

V hlavní roli jazyk aneb...

Jazyk je nejen úzce provázán s identitou...
VŠCHT vstoupila do světa horolezců. Na světě je nový standard pro jištění i první akreditovaná laboratoř
21stoleti.cz

VŠCHT vstoupila do světa horolezců....

Technopark Kralupy Vysoké školy...
Jeho posedlost stojí rodinu nemalé peníze!
nasehvezdy.cz

Jeho posedlost stojí rodinu...

Po letech společného...
Legenda jménem Sacher
panidomu.cz

Legenda jménem Sacher

Ten zaručeně pravý dostanete v hotelu...
Velikáni zvířecí říše – Kdo je největší?
epochaplus.cz

Velikáni zvířecí říše – Kdo je...

Éra dinosaurů na planetě Zemi již dávno...
Bojím se o její manželství
skutecnepribehy.cz

Bojím se o její manželství

Naše rodina byla pospolitá....
Probudit se uprostřed vánoční pohádky ukryté v luxusním apartmá
iluxus.cz

Probudit se uprostřed vánoční...

Advent je jedním z nejkouzelnějších období celého roku...
Virtuplex pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi
epochalnisvet.cz

Virtuplex pomáhá rodinám s...

I virtuální realita může pomoci dobré věci....
Rodinné lázně doma
rezidenceonline.cz

Rodinné lázně doma

Domácí wellness centrum je sen, který lze snadno...
Nenaplněná touha ničí její manželství
nasehvezdy.cz

Nenaplněná touha ničí její...

Eva Decastelo (42) v sobě...