reklama
7. srpna 1994: Na americké městečko Oakville se z nebe snáší podivná rosolovitá látka neznámého původu.
Domů     Náboženství a okultismus
Pyramidy prý mohou vyčistit světové vodstvo
Dalibor Vrána
od Dalibor Vrána 27.11.2020
5.1tis
Odhalíme někdy skutečnou moc pyramid? Foto: techexplorist.com
441
SDÍLENÍ
5.1tis
ZOBRAZENÍ

Energetické účinky pyramid jsou často označovány za zázračné – mají mít léčivý vliv na lidské zdraví, prý dokážou rušit negativní energie a geopatogenní zóny a mají projevovat mnoho dalších pozoruhodných vlastností!

Největší český pyramidální experimentátor Václav Blažejovský však objevuje také další účinky a domnívá se, že pomocí pyramid je prý možné čistit přírodu i světové vodstvo! Skutečně mohou mít pyramidy takovou moc?

Odhalíme někdy skutečnou moc pyramid? Foto: techexplorist.com Masaru Emoto. Foto: quantumuniversity.com Václav Blažejovský (vpravo). Foto: vimeo.com Polská Dziwnów. Foto: youtube.com
Masaru Emoto. Foto: quantumuniversity.com

Na břehu jezera stojí desítky lidí, kteří se drží za ruce a připomínají ztracené děti. Japonští dobrovolníci vedení vědcem Dr. Masaru Emotem (1943–2014) sem však přichází s konkrétním záměrem – provést očistný rituál vody.

Emoto totiž při výzkumech zjišťuje, že voda reaguje na pozitivní či negativní energii lidského hlasu a podle toho vytváří krystaly. A je přesvědčen, že lidské vědomí a děkovné rituály vodě mohou čistit vodní toky.

Aspoň to mají naznačovat rozbory provedené před a po obřadu. Rozdíly mají být takřka neuvěřitelné! „Dr. Emoto zjistil, že voda vidí, slyší a vstřebává informace z okolí. Bohužel dlouho dostává hlavně negativní energii – pomyslete na všechny války, utopence a chemické látky vypouštěné do řek.

Ale pozitivní energie se jí nedostává. Málokdo přijde k vodě a řekne, že ji má rád a je si vědom, že by bez ní nevznikl život na planetě Zemi,“ poukazuje český experimentátor s pyramidální energií Václav Blažejovský (1953–2019).

Právě výzkum Dr. Emota ho inspiruje k provedení nezvyklého pokusu – pomocí energie pyramid se pokouší vyčistit světové vodstvo! Je to vůbec možné?

Václav Blažejovský (vpravo). Foto: vimeo.com

KDYŽ VODA ŘEKNE DÍKY

Blažejovský razí tezi, že pyramidální voda má velkou pozitivní energii. Proto odebírá vzorky vody z českých toků a nechává je na 24 hodin nabít v pyramidě, již si sám vyrobil. Poté je vrací zpět a pomocí virgule psychotronicky ověřuje, jestli se energie vodního toku změnila.

Výsledky prý mají být ještě výraznější než děkovné obřady Dr. Emota! „Je to neuvěřitelný zážitek. Když nalijete vodu z pyramidy zpět do řeky a provedete děkovný obřad, záhy ucítíte, jak vám voda děkuje. U srdce, na místě čtvrté čakry, pocítíte příjemnou vlnu energie, nastane nádherné uvolnění a dojetí až k slzám štěstí,“ líčí niterný zážitek.

První obřad provádí na Nechranické přehradě na Chomutovsku. Předpokládá, že očištěna bude jen přehrada, ale to je omyl. Voda si prý tuto pozitivní energii předává rychlostí světla a šíří se po celé řece!

„Při kontrolním měření virgulí se ukázalo, že celá řeka Ohře, jež Nechranice napájí, změnila svou energii na kladnou. Je to potvrzené z Chebu a na soutoku Ohře a Labe. Když jsem viděl ty skvělé výsledky, rozhodl jsme se čistit i další české toky, třeba Vltavu, a nakonec jsem pojal plán, že bychom mohli vyčistit moře,“ popisuje. A tak začíná neuvěřitelná očistná mise, jež v historii nemá obdoby…

Polská Dziwnów. Foto: youtube.com

TO BY MĚL ZAŽÍT KAŽDÝ

Je červen 2011 a z Čech vyráží expedice do polského města Dziwnów na pobřeží Baltského moře. „S přáteli jsme v Dziwnówě nabrali vodu a v pyramidě jsme ji 24 hodin nabíjeli pozitivní energií. V okamžiku letního slunovratu, 21.

června v 19 hodin 16 minut, jsme provedli obřad čistění Baltu.Poděkování bylo neuvěřitelné, moře děkovalo každou třetí vlnou. Tak nádherný pocit přeji zažít každému,“ tvrdí Blažejovský. Měření ukazují, že se energetická úroveň Baltu výrazně změnila, a to všude, kam měření dosáhlo!

Podařilo se snad očistit celý Balt? Pokud je energie pyramid zázračná, je to docela možné. Očistný obřad navíc můžete vyzkoušet sami i bez pyramidy. Nabít vodu pozitivní energií dokáže údajně každý. Stačí nabrat vodu do láhve, vzít ji do rukou a poděkovat za zrod života na Zemi.

Říct jí, že ji máte rádi. Pak se voda nalije zpět a pozitivní energii pošle dál do celého toku. „Potom ucítíte neuvěřitelný pocit, když voda poděkuje. Postavte se tak, abyste měli dlaně otočené k hladině, dýchejte zhluboka, a pokud začnete ronit slzy, nebraňte se jim, jsou to slzy štěstí.

Každý člověk může pomoci. Protože vodní toky potřebují očistu, a to nejen ty české,“ dodává Blažejovský. Zkusíte to také?

Lenka Kabeláčová

Foto: techexplorist.com, quantumuniversity.com, vimeo.com, youtube.com
Lokalita:
reklama
Související články
od Mirek Brát 6.8.2022 1.1tis
Alchymie se v historii těšila oblibě nejen v Evropě, ale i v islámském světě. Jedním z jejich nejvýznačnějších představitelů zde byl Abu Bakr al-Razi, známý taktéž pod latinským jménem Rhazes. Říkalo se o něm, že ovládal proměnu železa a mědi ve zlato… Abu Bakr al-Razi (865-925) byl Peršan, jehož život spadá do období takzvaného islámského zlatého věku. Do dějin […]
od Eva Soukupová 5.8.2022 2.8tis
Nechvalně známá města Sodoma a Gomora vytrvale balancují na hraně mýtu a reality. Pravost biblického příběhu by mohl jednoznačně potvrdit pouze nález těchto měst. Někteří archeologové nyní věří, že Sodomu skutečně našli. Má se ukrývat za pozůstatky meteoritem zničeného města na břehu Jordánu.     O městech, jež zachvátil hřích natolik, že byla Hospodinem i […]
od Matěj Soukup 3.8.2022 2.9tis
Pokud patříte mezi fanoušky logických a matematických problémů, zajisté vám není neznámý problém takzvaných hanojských věží. Traduje se však legenda, že jedny tyto věže by mohly způsobit konec světa. Nacházejí se prý někde v jižní Asii a jsou z ryzího zlata. HLAVOLAM Z 19. STOLETÍ Princip hanojských věží, které vymyslel francouzský matematik Édouard Lucas v […]
od Adriana Vojtíšková 2.8.2022 3.0tis
Pyramidy nestavěli jen Egypťané, ale můžeme je najít po celém světě. Močikové byli jednou z kultur, která podivné stavby také budovala.     Jejich komolé pyramidy byly tvořeny nepálenými hliněnými cihlami a dnes už z nich tedy zbývají v podstatě jen homole zeminy, jejichž původní podobu není jednoduché zrekonstruovat. Velmi netypicky Močikové pyramidy využívali mimo […]
od Mirek Brát 1.8.2022 2.5tis
Šíření křesťanství v mnoha zemích Evropy kdysi naráželo na existenci starých pohanských pověr. Ne vždy se vyplatila přímá represe vůči pohanským kultům. Mnohem lepší bylo vysvětlit, proč a v čem je křesťanské náboženství lepší. V rukou šikovného křesťanského marketéra to byla například nestvůra Tarasque, jejíž osud byl účinným „kladivem“ na rozbíjení pohanských mýtů. Vodní drak Tarasque pochází z pradávného […]