Skip to content

Rozzlobený prý duch zaútočil v Indii na dům. Hází po něm údajně kameny i brambory

Případů, ve kterých duchové obývající nejrůznější místa, vrhají po nezvaných návštěvních předměty, jsou desítky. Mnozí z těchto duchů mohou být skutečně nebezpeční, někteří jsou spíše jen svým způsobem zajímaví.

Mezi druhou skupinu patří třeba nedávný případ z indického města Shillong, kde duch házel po obyvatelích domu nejen kameny, ale také brambory.

Hlavou rodiny, která se stala terčem řádění ducha, je Kingstar Thongni, který se se svým problémem svěřil také místním novinám. Poprvé se o přítomnosti ducha přesvědčil, když byl uvnitř svého domu a náhle uslyšel podivné rány.

Když vyšel ven, aby se podíval, co je způsobuje, zjistil, že na jeho obydlí doslova prší kamení. On, ani několik dalších svědků, kteří podivnou událost pozorovali, nevěřili vlastním očím. Déšť kamenů, který se zaměřil pouze na jeden konkrétní dům, trval několik minut a poté přestal tak náhle, jako se prve objevil.

Indické město Shillong, ve kterém se příběh odehrál ZDROJ: mysteriousuniverse.com
PÁTRÁNÍ PO PŘÍČINĚ

Teror, který déšť kamenů odstartoval, měl také pokračování. Na dům prý začaly pršet nejrůznější předměty, které ležely v okolí domu. Patřily mezi ně také brambory a další zelenina, kterou neznámá síla zvedla do vzduchu a mrštila ji na střechu nebo verandu domu.

A to klidně i před několika svědky, kteří řádění přímo přihlíželi. Na případ se brzy zaměřili odborníci na paranormální aktivitu, kteří uznali, že za řáděním nejspíše stojí duch mladého dítěte, kterého v tomto domě před mnoha lety zabila jeho vlastní matka.

proč se však duch dítěte rozhodl pomstít právě nyní, a proč si k tomu vybral tak podivný způsob, už nikdo zodpovědět nedokázal.

Foto: viz galerie
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články