4. prosince 1872: Východně od Azorských ostrovů je nalezena plachetnice Mary Celeste. Posádka zmizela beze stopy.
Domů     Šokující: Kvůli tomuto videu si prý desítky lidí vydloubali oči!
Šokující: Kvůli tomuto videu si prý desítky lidí vydloubali oči!
od 23.1.2019
5.8tis
91
SDÍLENÍ
5.8tis
ZOBRAZENÍ

Na serveru YouTube je nahrané video, které je přinejmenším zvláštní. A pravděpodobně má za následek několik desítek případů, kdy si lidé po jeho zhlédnutí sami vydloubali oči! Jak je to možné?

Video se jmenuje Mereana Mordegard Glesgorv a není na něm nic jiného, že podivně vypadající muž, který se na vás 20 vteřin dívá a ke konci videa se ušklíbne. Video se dá stále vyhledat, ale pouze tato krátká verze.

Ta původní byla dlouhá dvě minuty a pravděpodobně má na svědomí více jak 150 případů, kdy si lidé vydloubali oči a posléze spáchali sebevraždu! Co za tím stojí?  A kdo je onen muž?

reklama

Výsledky pokusů, kdy lidé sledovali video, zní jednoznačně. Lidé vypovídali, že během sledování slyšeli divné zvuky, cítili se stísněně a někteří se dokonce nemohli na muže ani dívat! Obsahuje snad video podprahovou zprávu, která lidi přivádí k šílenství?

Ke všemu se dodnes ani neví, kdo je muž z videa. Policie případ vyšetřovala, ale k pachateli se nedostala. IP adresa kanálu neexistovala a muže nikdo nepoznal!

Má video s jejich chováním vůbec něco společného? A co jiného by lidi mohlo vést k takovému otřesnému sebepoškozování?

Podívejte se sami. Co na to říkáte?

https://www.youtube.com/watch?v=inly68KgOcs

Foto a video: Youtube.com/erwilzei, www.epicrapbattlesofhistory.wikia.com 
Lokalita:
reklama
Související články
od 3.12.2022 1.6tis
24. února 2022 zahájilo Rusko rozsáhlou invazi na Ukrajinu. Během kyjevské ofenzivy, která začala první den bojů, se na sociálních sítích začala šířit videa stíhaček a  tvrzení o pilotovi, který sestřelil několik ruských letadel. Pak se objevilo tvrzení, že to byl pilot MiGu-29 přezdívaný "Kyjevský duch". Ukrajinské ministerstvo obrany nejprve tvrdilo, že Duch z Kyjeva by mohl být jedním z desí
od 2.12.2022 2.3tis
Rodiče Jarmily K. z Brna bydlí na Vysočině. Jejich dcera se provdá za mladíka z Brna a nastěhuje se k němu. Zprvu za rodiči jezdí o každém volném víkendu, s narozením druhého potomka ale frekvence návštěv pomalu klesá. Na začátku nového milénia se vídají přibližně šestkrát za rok a jednou týdně si zavolají. Tatínkova holčička „S mamkou jsme si obvykle vola
od 1.12.2022 2.1tis
V závěru devatenáctého století začaly oblast západní Afriky děsit záhadné útoky. Těla obětí byla navíc zbavena části vnitřní orgánů. Letmé ohledání těl naznačovalo, že se tito nešťastníci stali cílem brutálního útoku velké kočkovité šelmy – leoparda. Pravda však byla mnohem temnější!   Koloniální úřady se snažily poskytnout nějaké logické v
od 30.11.2022 2.9tis
Moře čas od času vyplaví opravdové podivnosti, které se nedaří úplně jednoduše identifikovat. Tentokrát bylo na jedné brazilské pláži nalezeno cosi připomínající velkou kostlivou ruku. "Myslíme si, že to není člověk kvůli velikosti a množství kostí," říká Leticia Gomes Santiago, která strašidelnou část kostry objevila při procházce společně s přítelem. Ač by mohl někdo tipovat, že jde jen o něj
od 29.11.2022 2.7tis
Je to scéna, při které zalapá po dechu i tak zkušená vyšetřovatelka paranormálních jevů, jako je Lorraine Warren. Z temnoty hlubokých lesů v Tennessee na ní hledí pár nelidských očí. Tak Bigfoot je tedy skutečný… Napjatě čeká, co bude dál. Do toho případu se americkým manželům Edu (1926–2006) a Lorraine (1927–2019) Warrenovým původně moc nechtělo.