Skip to content

V lebce měl prohlubně připomínající průstřel. V minulém životě byl prý chlapec zastřelen

Narodil se jako Titu Singh, ale od chvíle, kdy dokázal promluvit tvrdil, že se jmenuje Suresh Verma. Jde o známý příběh indického chlapce, který se v roce 1983 narodil se vzpomínkami na minulý život, ve kterém měl manželku a dvě vlastní děti.

Titu se od malička dožadoval, aby ho rodina vzala na místo, kde podle svých slov předtím žil, a které byl schopný podrobně popsat. Později také přiznal, že byl v minulém životě zabit dvěma muži, které by rád postavil před spravedlnost.

Titu si brzy vzpomněl dokonce na jméno jednoho z údajných vrahů, kteří ho napadli, když v autě zastavil před svým domem. Podle něj se vrah jmenoval Sedick Johaandien.

Zatímco rodiče chlapci nevěřili, jeho bratr zjistil, že v Indii skutečně žil muž jménem Suresh Verma, který byl zavražděn, a jehož vražda nebyla nikdy zcela vyšetřena. Rodina se následně vydala za vdovou po Sureshovi, která se s chlapcem toužila setkat od chvíle, co se o něm dozvěděla.

Setkání s rodinou z minulosti

Když se potkala s malým Titem, objal ji a hovořil k ní, jako by ji znal dlouhá léta. Chlapec znal spoustu detailů o rodině, kterou v životě neviděl, a všechny tak přesvědčil, že skutečně nosí v hlavě vzpomínky muže jménem Suresh Verma.

O chlapce se začal brzy zajímat profesor Chatdah z místní univerzity, který prozkoumal jeho hlavu a zjistil pozoruhodný fakt. Chlapcova lebka byla na dvou místech zvláštně promáčklá, podobně, jako by skrze jeho hlavu proletěla kulka.

Když pak chlapec označil domnělé vrahy svého minulého já, byla dvojice natolik šokována, že se k činu ihned přiznala.

Foto: Wikimedia Commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články