reklama
30. června 1908: V centrální Sibiři nedaleko řeky Podkamenná Tunguska dochází k extrémně silné ničivé explozi, která se do dějin zapisuje jako tunguská událost. Incident zůstává nevysvětlen.
Domů     Paranormální jevy
Ženy po celém světě dál hlásí trable s přízračnými milenci!
Dalibor Vrána
od Dalibor Vrána 21.2.2022
2.8tis
Snaží se někdy duchové o fyzický, tělesný kontakt s živými? FOTO: Unsplash
285
SDÍLENÍ
2.8tis
ZOBRAZENÍ

Jde o módní trend, snahu o zviditelnění se, nebo si snad duchové řekli, že je potřeba s živými navázat výrazně fyzičtější kontakt? Zdá se ale, že krom vzrušení z takových zážitků plynou i problémy!

Snaží se někdy duchové o fyzický, tělesný kontakt s živými? FOTO: Unsplash Milostné pletky s nemrtvými se zřejmě nevyplácí... FOTO: Pixabay

Známe řadu případů, kdy se „přízračné znásilnění“ mělo stát ženám a výjimečně i mužům. V roce 2019 však možná vůbec poprvé o nevšední zkušenosti promlouvá také transsexuál. Američanka Billie Lee (*1984), známá z reality show Vanderpump je nejvíc, se narodila jako muž, což by ovšem při pohledu na její bujné křivky a půvabnou tvář dnes tipl málokdo.

Podle Lee se celý incident odehrál následovně: „Usnula jsem na gauči, a když jsem se probudila… bylo to, jako kdybych měla zrovna sex s někým neviditelným! Připadala jsem si jako ve snu, ale dělo se to doopravdy.

Cítila jsem tu neskutečnou energii a věděla jsem, že to musí být duch.“ I z jiných vyprávění se zdá, že odpolední zdřímnutí je pro podobné zážitky ideálním načasováním. Nebo se jedná o klam způsobený stavem na pomezí spánku a bdělosti?

Milostné pletky s nemrtvými se zřejmě nevyplácí… FOTO: Pixabay

Tvrdí, že se ji snaží zabít duch

O Britce Amandě Teague a její svatbě a následném rozvodu s duchem 300 let starého haitského piráta informují v roce 2019 média celého světa. Žena později vystoupí na veřejnosti s dalším dramatickým zvratem týkajícím se této neobvyklé známosti.

Musela si najmout profesionálního vymítače, aby z jejího těla dostal onoho ducha pryč, protože se tam prý usídlil a snaží se ji zabít. Teague se necítí vůbec dobře, dokonce se na lékařské prohlídce přichází na to, že má protržené střevo!

Že by skutečně duch útočil zevnitř? Teague ve spolupráci s odborníkem ihned začíná s vymítačskými rituály a světe, div se, střevo se jí zahojí. Mladý lékař, který ji později vyšetřuje, prý nikdy nic takového neviděl.

Je to jen jeho nezkušeností? Prožila Teague skutečně zázračné uzdravení? Anebo je vše jen snahou o získání pozornosti za každou cenu?

Lokalita:
reklama
Související články
od Eva Soukupová 27.6.2022 1.4tis
Tragické krveprolití, při němž umírá šest členů rodiny DeFeových, se stává předlohou několika hororů. Skutečný příběh odehrávající se v roce 1974 v městečku Amityville je přitom stejně děsivý a záhadný jako jeho verze filmové verze.     Krvavá scéna se policistům naskytne v noci 13. listopadu 1974 poté, co vtrhnou do domu na Ocean Avenue […]
od Mirek Brát 26.6.2022 1.6tis
Broumovský klášter Řádu svatého Benedikta je spojen nejen s takzvanou kopií Turínského plátna, ale i s fextem, člověkem, jehož ostatky se po smrti jaksi odmítají rozložit. Důkaz se nachází v klášterním podzemí. Do východočeského Broumova se v roce 2000 dostal soubor desítek mumifikovaných těl ze sedmnáctého a osmnáctého století. Původně byly uchovávány v kryptě farního kostela svatého Prokopa ve Vamberku. […]
od Pavel Polcar 24.6.2022 3.3tis
Top 10 nejstrašidelnějších silnic Spojeného království – 2. část Obchvat Stocksbridge, Stocksbridge Ve srovnání s ostatními se jedná o poměrně novou silnici, i tak se ale k Stocksbridge váže plno paranormálních událostí. Silnice spojuje M1 s A1616 a od zahájení stavby v roce 1988 se stala místem pro řadu strašidelných podvodů. Během prací dva hlídači […]
od Pavel Polcar 23.6.2022 1.7tis
Top 10 nejstrašidelnějších silnic Spojeného království – 1. část Cesta duchů, A75 od Gretny po Annan Jen na skotské straně hranice je trasa pověstná extrémně špatně osvětlenou silnicí. Od Gretny po Annan si mohou tmavé cesty pohrát s myslí člověka a vyvolají obzvláště děsivé představy. Zejména paranormální minulost této silnice je velmi dobře známa. Policie […]
od Dalibor Vrána 22.6.2022 2.5tis
Koncem podzimu 1974 se tehdy ještě začínající spisovatel Stephen King (*1947) trápí se svou novou knihou. Spolu s manželkou Tabithou (*1949) jedou na výlet do Boulderu v Coloradu. Netuší, že mu to změní jak kariéru, tak vlastně i celý život… Místní dají Kingovým tip, ať vyrazí do hor, pročistit si hlavu. Stephenovi to přijde jako […]