3. prosince 1967: Američan Herbert Schirmer spatří v Nebrasce podivný oválný objekt s červenými světly, jak se vznese a odletí.
Domů     Ženy po celém světě dál hlásí trable s přízračnými milenci!
Ženy po celém světě dál hlásí trable s přízračnými milenci!
od 21.2.2022
2.8tis
Snaží se někdy duchové o fyzický, tělesný kontakt s živými? FOTO: Unsplash
285
SDÍLENÍ
2.8tis
ZOBRAZENÍ

Jde o módní trend, snahu o zviditelnění se, nebo si snad duchové řekli, že je potřeba s živými navázat výrazně fyzičtější kontakt? Zdá se ale, že krom vzrušení z takových zážitků plynou i problémy!

Snaží se někdy duchové o fyzický, tělesný kontakt s živými? FOTO: Unsplash Milostné pletky s nemrtvými se zřejmě nevyplácí... FOTO: Pixabay

Známe řadu případů, kdy se „přízračné znásilnění“ mělo stát ženám a výjimečně i mužům. V roce 2019 však možná vůbec poprvé o nevšední zkušenosti promlouvá také transsexuál.

reklama

Američanka Billie Lee (*1984), známá z reality show Vanderpump je nejvíc, se narodila jako muž, což by ovšem při pohledu na její bujné křivky a půvabnou tvář dnes tipl málokdo. Podle Lee se celý incident odehrál následovně:

„Usnula jsem na gauči, a když jsem se probudila… bylo to, jako kdybych měla zrovna sex s někým neviditelným! Připadala jsem si jako ve snu, ale dělo se to doopravdy.

Cítila jsem tu neskutečnou energii a věděla jsem, že to musí být duch.“ I z jiných vyprávění se zdá, že odpolední zdřímnutí je pro podobné zážitky ideálním načasováním. Nebo se jedná o klam způsobený stavem na pomezí spánku a bdělosti?

Milostné pletky s nemrtvými se zřejmě nevyplácí... FOTO: Pixabay
Milostné pletky s nemrtvými se zřejmě nevyplácí… FOTO: Pixabay

Tvrdí, že se ji snaží zabít duch

O Britce Amandě Teague a její svatbě a následném rozvodu s duchem 300 let starého haitského piráta informují v roce 2019 média celého světa. Žena později vystoupí na veřejnosti s dalším dramatickým zvratem týkajícím se této neobvyklé známosti.

reklama

Musela si najmout profesionálního vymítače, aby z jejího těla dostal onoho ducha pryč, protože se tam prý usídlil a snaží se ji zabít. Teague se necítí vůbec dobře, dokonce se na lékařské prohlídce přichází na to, že má protržené střevo!

Že by skutečně duch útočil zevnitř? Teague ve spolupráci s odborníkem ihned začíná s vymítačskými rituály a světe, div se, střevo se jí zahojí. Mladý lékař, který ji později vyšetřuje, prý nikdy nic takového neviděl. Je to jen jeho nezkušeností?

Prožila Teague skutečně zázračné uzdravení? Anebo je vše jen snahou o získání pozornosti za každou cenu?

Lokalita:
reklama
Související články
od 3.12.2022 185
Černá Volha, tak se říká městské legendě rozšířené v Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Rusku, Bělorusku, na Ukrajině, v Řecku a Mongolsku především v 60. a 70. letech 20. století. Vypráví o vozu GAZ-21 nebo GAZ-24, který byl údajně používán k únosům a vraždám lidí. Podle různých verzí jím jezdila komunistická tajná policie, ruská mafie, satanisté nebo sám Satan. Legenda nejspíš souvisí s faktem, že t
od 2.12.2022 1.4tis
Může člověk při transplantaci srdce přijmout i chuť vraždit? Ve Španělsku to raději nehodlají riskovat. Za všechny mluví případ vraha Juana Carlose Alfara. Ten se zastřelí zabarikádovaný ve svém domě v roce 2012 poté, co spáchá dvojnásobnou vraždu ve vesnici Salobral. Americký sériový zabijá
od 2.12.2022 1.9tis
Popularita proutkaření neustále stoupá, nyní se s virgulí hledají například nemoci v lidském těle. Údajně se může proutkařem stát každý z nás. Otestujte se, zda máte talent! Na začátek budete potřebovat svou vlastní virguli. Důležité je, že se vůbec nemusí jednat o dřevěnou vidlici, každému proutkaři vyhovuje jiný nástroj, materiál i tvar, někteří
od 30.11.2022 2.6tis
Je noc. Dům je tichý, všichni už spí. V tom se pomalu otevřou dveře pokoje, ozve se slabé zavrzání. Opatrné kroky. Mladá žena, která tu leží na posteli, se posadí na posteli. To, co se stane vzápětí, si bude pamatovat celý život. Žena v pokoji je 24letá Eva Kočová. Zamžourá do tmy ke knihovně, kde kdosi postává: „Tati, ty si jdeš pro knížku? Tak já ti rozsvítím.“ Podobná příhoda by nebyla ničím
od 30.11.2022 3.1tis
Město Malbork se stejnojmenným hradem najdeme nyní v severním Polsku. Kdysi se jednalo o lokalitu s „pruským“-německým osídlením. Nepřekvapí tak, že město i hrad založili ve třináctém století rytíři Řádu německých rytířů. Podle všeho se duchům těchto bojovníků nechce Malbork opustit ani v moderní současnosti… Hrad Malbork je nejrozsáhlejší o