Skip to content

Zmizel beze stopy. Předtím se ale setkal se záhadnou temnou postavou

Život dvaadvacetiletého Trevora Deely byl na začátku roku 2000 v pořádku. Mladý Ir měl dobrou práci a spoustu přátel. Doposud bezstarostný život tohoto mladíka však náhle skončil. A to jedním z nejzáhadnějších zmizení osoby v Irské historii.

Sedmého prosince 2000 navštívil Trevor vánoční večírek v Dublinu, po jehož konci se s přáteli vydal ještě do baru. Odtud odešel kolem půl čtvrté ráno, aby se zastavil v kanceláři a vyřídil ještě nějaké maily.

Kancelář opustil kolem čtvrté hodiny, kdy s deštníkem vyšel do deštivé ulice. Nejspíše chtěl do svého nedalekého domu dojít pěšky. Jeho příběh měl však jiný konec než klidný návrat do postele.

Od této chvíle jako by se po Trevorovi slehla zem. Poté, co ho celý následující den nikdo neviděl, kontaktovali jeho přátelé policii, která ihned zahájila pátrání. A první podivná svědectví se objevila, a to ze záznamu pouličních kamer.

U vstupu do kanceláří totiž v noci asi třicet minut stál muž, se kterým Trevor po svém příchodu krátce promluvil. Záhadná postava pak odchází, zatímco Trevor vchází do kanceláře.

Jedna z posledních fotografií mladíka, který beze stopy zmizel ZDROJ: mysteriousuniverse.com
TAJEMNÝ PRONÁSLEDOVATEL

Další záběr, na kterém policisté Trevora nalezli, zachycuje jeho cestu domů, v dešti a s deštníkem nad hlavou. Asi třicet vteřin po zmizelém totiž záběrem projde temná postava s nejasnými rysy, která je zdánlivě podobná postavě, jež na muže čekala před bankou.

Co je tato postava zač, a proč ji kamera zobrazuje tak temnou, že ji nelze lépe identifikovat ani popsat? Odpověď na tyto otázky nikdo neznal. A žádný další záběr už nebyl nalezen.

Po Trevorovi se slehla zem a veškerá pátrání vedla jen do slepých uliček. „Přála bych si to uzavřít a vědět, co se vlastně stalo. Mám noční můry když přemýšlím, co se bratrovi mohlo stát. Je neuvěřitelné, že nemáme ani zlomek informace, jako by se Trevor prostě rozplynul,“ sdělila jeho sestra Michele Deely.

Namísto odpovědí však v případu zmizení Trevora Deelyho dodnes zůstávají jen záhadné otazníky.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články