Skip to content

Americká Clinton Road: Silnice, kde řádí nadpřirozeno.

Clinton Road je jméno nechvalně proslulé zejména mezi Američany. Jde o šestnáct kilometrů dlouhou silnici vedoucí skrze lesnaté neobydlené území, která patří mezi ty nejstrašidelnější v celé Americe.

Noční jízda po Clinton Road skutečně připomíná cestu z hororového filmu. Silnice je obklopená hustým lesem a jen málokdy na ní potkáte jiné auto. Co ale cestou potkat můžete, je jeden z mnoha strašidelných příběhů, resp.

někoho z jejich aktérů, kteří se mají na této cestě zjevovat.

Cross Castle je místo s velmi nepěknou pověstí. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Domov duchů a satanistů

Pohybu v těchto místech se lidé bojí už dlouhá léta. „Cesta místy, kudy dnes vede Clinton Road, se nikdy nedoporučovala. Dříve tu řádili nejen bandité, ale údajně také čarodějnice. Dnes se v těchto místech lidé potkávají s duchy, posedlými zvířaty, a údajně také s mimozemšťany,“ uvedl novinář Percy Crayon.

Pověstným místem silnice je Cross Castle, opuštěné sídlo, které se proměnilo v ponuré kamenné ruiny blízko cesty. Místo, kde sídlo stálo, je dnes velmi oblíbené mezi lovci záhad a dějí se zde podivné věci.

Lidi zde napadá neznámá síla, která do nich strká, nebo je dokonce bije. Jiní návštěvníci místa cítí náhlé zmatení a únavu. Podle mnohých se zde také dodnes setkává podivný satanistický kult.

V Zatáčce mrtvého muže se údajně dějí podivné věci. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Chlapec ve vodě

Dalším známým místem je Zatáčka mrtvého muže a most, který na ni navazuje. Pokud se na mostě zastavíte a hodíte do vody pod ním minci pro štěstí, zjeví se ve vodě duch chlapce, který po vás mince hodí zpět. Někdy prý s takovou silou, že mince rozbijí okénko u auta. Další verze příběhu uvádí, že se chlapec pokusil návštěvníky mostu stáhnout s sebou do vody.

Krom těchto dvou nejznámějších míst má však Clinton Road mnoho dalších „obyvatel“. Patří mezi ně průsvitná auta nebo třeba černý náklaďák, který se objevuje v protisměru pozorovatelů a zmizí těsně před srážkou.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články