26. ledna 1966: Během dopoledne opouští dům v australském Adelaide Jane, Arnna a Grant Beaumontovi. Je jim mezi pěti až devíti lety. Nikdy se nenajdou.
Domů     Náboženství a okultismus
Betsey Lewis: Nejvyhledávanější jasnovidka z Idaha
Filip Appl
od Filip Appl 22.2.2021
4.1tis
Lewis mimo jiné tvrdí, že bude potvrzena existence tajemné planety na okraji naší soustavy. Foto: Shutterstock
251
SDÍLENÍ
4.1tis
ZOBRAZENÍ

Ve Spojených státech působí tisíce jasnovidců nabízejících všemožné esoterické služby. Těch nejžádanějších je jen pár, rozhodně ale mezi ně patří rodačka ze státu Idaho Betsey Lewis. Její životní příběh však budí pochybnosti skeptiků.

Lewis mimo jiné tvrdí, že bude potvrzena existence tajemné planety na okraji naší soustavy. Foto: Shutterstock Betsy Lewis. Foto: archiv Betsy Lewis Foto: Shutterstock

„V roce 2016, šest měsíců před zvolením Donalda Trumpa americkým prezidentem, měla Betsey silnou vizi, jak právě on skládá prezidentskou přísahu. Měl na sobě dlouhý černý kabát a jeho žena světlý kabátek.

Její vize se splnila do puntíku,“ stojí na oficiálním webu Betsey Lewis, mystičky a esoteričky z amerického státu Idaho. Její životní příběh je skutečně pozoruhodný, tedy pokud se skutečně odehrál tak, jak to prezentuje.

Ona sama tvrdí, že jako malá byla unesena mimozemšťany a později je znovu několikrát spatřila. Tato událost v ní odemkla schopnosti, díky nimž je schopná napojit se na síly, které zůstávají běžným lidem skryté – prý slyší hlasy duchů mrtvých lidí a umí pracovat s energiemi vycházejícími ze země.

„Dnes se věnuji józe, reiki, léčení, astrologii a numerologii. Strávila jsem také mnoho let s domorodými Američany a zdokonalovala svůj duševní rozvoj,“ píše o sobě pro změnu ve své knize Andělé, mimozemšťané a proroctví.

Ať už jsou tato její prohlášení pravdivá či nikoliv, v současnosti patří tato žena mezi nejvyhledávanější jasnovidky a média ve Spojených státech.

Betsy Lewis. Foto: archiv Betsy Lewis

POŠLEME ČLOVĚKA NA MARS?

Proroctví Betsey Lewis nejsou jen osobní, kdy ukazuje svým klientům budoucnost. Jasnovidka je známá také pro svá varování před blížícími se katastrofami. Několikrát prý předpověděla sněhovou kalamitu a pravidelně hovoří o blížících se hurikánech v době, kdy o nich nevědí ještě ani meteorologové.

V roce 2004 prý předpověděla, že za pár měsíců postihne Indonésii strašlivé zemětřesení. Stalo se tak v prosinci. Katastrofa v podobě následné vlny tsunami usmrtila přes 230 tisíc lidí. Ovšem čas od času má vidění, které souvisí i s jinými záležitostmi.

Tvrdí, že začátkem června 1968 měla sen, ve kterém spatřila smrt amerického politika Roberta Kennedyho (1925–1968). Ten byl 6. června toho roku skutečně zastřelen v hotelu Ambassador v Los Angeles.

A co se podle Lewis stane v blízkých letech? Zatímco její tvrzení, že bude Donald Trump znovu zvolen americkým prezidentem, se loni úplně nevyplnilo, další proroctví jsou nadějnější. Jasnovidka například tvrdí, že lidstvo brzy čeká cesta na Mars nebo že bude brzy definitivně potvrzena existence tajemné planety X na okraji naší sluneční soustavy.

Foto: archiv Betsy Lewis, Shutterstock
Lokalita:
reklama
Související články
od Mirek Brát 22.1.2022 2.5tis
Deštné v Orlických horách je v zimních měsících vyhledávané lyžařské středisko. Příznivci sjezdové lyžování tu mohou nejen spoléhat na správně seřízená bezpečnostní vázání, ale mohou rovněž požádat o přímluvu za šťastný návrat z lyžovačky i „místní“ Pannu Marii Královnu (tzv. Deštenskou). Za historií Panny Marie-Deštenské musíme putovat až do přelomu osmnáctého a devatenáctého století. Tehdy […]
od Eva Soukupová 21.1.2022 2.6tis
Dlouho byla zatvrzelou skeptičkou se silným odporem k jakýmkoliv nadpřirozeným jevům. Po setkání s jistým médiem se ale její život obrátí naruby. Začne se plně věnovat magii, věštění a parapsychologii. Nejdříve jako kartářka a pak jako médium, které řeší zločiny.     V minulosti by byla americká parapsycholožka Noreen Renier (*1937) jistojistě považována za čarodějnici […]
od Pavel Polcar 21.1.2022 3.2tis
Lidé jsou toho přesvědčení, že když evoluce nabízí odpovědi na změny života, měla by také vysvětlovat i jeho vznik. I přes všemožná zjištění, jakými jsou nejrůznější adaptace v průběhu času, však evoluce dosud není schopna objasnit skutečný původ života. S evoluční teorií je možné nahlédnout o mnoho let zpět až k tzv. LUCA (Last Universal Common […]
od Adriana Vojtíšková 20.1.2022 2.8tis
Zajímá vás, kým byl mytický vlk Fenrir, jak se dělí padlí andělé, nebo zda měla Amerika skutečného superhrdinu? Čtěte dál…     OTÁZKA 1.: JAK SE ROZDĚLUJÍ PADLÍ ANDĚLÉ A DÉMONI? Toto členění démonů pochází od anglického okultisty Francise Barretta z přelomu 18./19. století. Právě on stanovil počet pekelných sborů na číslovku 9. Inspiroval se […]
od Mirek Brát 20.1.2022 3.5tis
V Podorlické pahorkatině se nachází poutní místo Rokole s pramenem údajně zázračné léčivé vody. Název Rokole pravděpodobně vychází z geografické polohy místa v roklině, tedy od slova rokle. Tamní lesní studánka je dobře známá v širokém okolí. Jaká legenda proměnila tuto lokalitu ve vyhledávané  poutní místo? Prvotní legenda spojená s oblastí Rokole má v sobě zřetelný nádech mariánského zázraku. Jde […]