Skip to content

Bigfoot existuje! Brání se infrazvukem, tvrdí někteří lovci záhad

Bigfoot patří mezi nejznámější záhadné tvory na této planetě. I přesto se však objevují stále nové teorie o tom, co tento sněžný muž dokáže. Podle jedné z nich umí Bigfoot vydávat zvuky, které ochromí kohokoliv, kdo je uslyší.

Jako první přišel v roce 2013 s touto domněnkou americký nadšenec do záhad Thom Powell. Jeho teorii měla formulovat nejen svědectví lidí, kteří se měli s Bigfootem setkat, ale také mužova vlastní zkušenost.

Na lov tajemného tvora se pravidelně vydávají desítky lidí. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Obranný mechanismus

Právě když se Powell pohyboval v americké divočině ve Fork State Park, kde pátral po tajemném tvorovi, stala se mu podivná příhoda. Ve chvíli, kdy se domníval, že je svému cíli na stopě, rozvibroval se kolem badatele vzduch a muž uslyšel podivné bzučení.

Během chvíle náhle Powella opustily jeho fyzické síly. „Kolena se mi náhle proměnila v želé a já spadl na zem,“ popsal dění Powell. Záhadný zvuk nakonec Powella proti jeho vůli ukolébal ke spánku, který trval asi dvě hodiny.

Když se badatel probudil, byl přesvědčený, že za jeho náhlou slabost mohl právě Bigfoot, ke kterému se přiblížil.

Podle Powella, a mnoha dalších, tak Bigfoot ovládá infrazvuk. Jedná se o zvuk s velmi nízkou frekvencí akustických vln, které lidé cítí jako podivné brnění, a to zejména v žaludku. Lidé, kteří jsou vlnám vystaveni, se mohou cítit oslabení nebo nemocní.

Je tedy možné, že právě infrazvuk je jednou z obranných schopností tajemného Bigfoota?

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články