Skip to content

Strašidelný hotel prý naučil svou majitelku věřit v nadpřirozeno

Fainting Goat Island Inn je podivné jméno pro hostinec. A tak nejspíš ani není divu, že se o tomto zařízení postaveném v roce 1850 v americkém městě Nichols říká, že uvnitř straší. Hotel byl v loňské anketě USA Today dokonce označen za druhý nejděsivější v USA.

Současná majitelka prý nejdříve neměla tušení, že v hotelu straší. Brzy se prý ale přesvědčila na vlastní kůži. „Slýchala jsem kroky v prázdné budově. Dveře v hotelu se samy zavíraly a otvíraly. Přesto jsem ale dlouhou dobu vydržela být skeptická a na duchy nevěřila,“ uvedla majitelka hotelu.

Kromě strašidelných historek zdobí hotel také bizarní výzdoba. ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Plejáda duchů

Své přesvědčení nakonec změnila, když jí jedné noci neznámá síla shodila z postele. „Ležela jsem na zemi a slyšela chrastění řetězu. A poté mi nějaký hluboký hlas řekl, ať z hotelu odejdu, bylo to opravdu děsivé,“ sdělila žena, která přesto v hotelu zůstala.

Sama ale zažila několik dalších podivných chvil. „Jednou těsně vedle mě spadl nůž z linky a zabodl se do podlahy. Viděla jsem také židli, která se sama hýbala a jednu chvíli se na různých místech hotelu objevovaly a mizely krvavé skvrny,“ popsala.

S podobnými příběhy prý často přicházejí také návštěvníci hotelu. Někteří v budově také slýchají smích mladého chlapce nebo vídají v salónku dvě přízračné dámy popíjející čaj. V místě chodby, kde kdysi stávalo dnes již stržené schodiště, zase prý hosté dodnes slýchají kroky jdoucí do patra.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články