Skip to content

Bigfoot prý komunikuje s lidmi. Podle mnohých ovládá telepatii

Bigfoot patří mezi jednu z nejznámějších záhad na světě. Je možné, že severoamerické lesy obývá obrovský inteligentní primát, jehož existenci se nám dosud nepodařilo prokázat? A může být pravda, že je tento tvor schopný telepaticky komunikovat, jak se mnozí domnívají?

Zatímco se lidé zabývající se Bigfootem na mnoha věcech shodnou, zůstává i pro ně schopnost telepatie u Bigfoota neuzavřenou otázkou. Telepaticky, neboli za pomocí myšlenek, už ale podle mnohých svědectví Bigfoot s lidmi komunikoval.

Tímto způsobem prý záhadný tvor dokáže přenést do lidského mozku své pocity, emoce a myšlenky. Podle mnohých je možné, že Bigfoot telepatií skutečně vládne, protože podle nejnovějších testů mají schopnost přenášet telepaticky dojmy i některá zvířata.

Nejznámější snímek Bigfoota ZDROJ: 959theranch.com
PROMLOUVÁ K LIDEM

O svém telepatickém setkání s Bigfootem již v minulosti promluvila například Connie Willis. „Spala jsem ve stanu, když mě najednou něco probudilo. Tělo mi ztuhlo hrůzou, když jsem si skrze stěnu stanu všimla, že kus od něj stojí něco, co zapáchalo jako zvlhlý koberec.

V hlavě jsem najednou cítila slova, která říkala: Tady to máš, tohle jsi chtěla vidět. Jsem přesvědčená, že jsem se setkala s Bigfootem. Nedokázala jsem ale vylézt se stanu, abych se podívala na vlastní oči,“ uvedla Willis. Podle Lindy Jo Martin, která se studiem Bigfoota dlouhodobě zabývá, je telepatie možným způsobem, jak s tímto tajemným tvorem navázat spojení. „Bylo by úžasné umět s ním komunikovat, zjistit, jak přemýšlí,“ uvedla.

Foto: 959theranch.com, mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky konspirace Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články