28. listopadu 2007: Začíná série pozorování podivného trojúhelníkového objektu poletujícího v anglické oblasti West Midlands.
Domů     Záhady historie
Bizarní příběh auta na dálnici 167
Ivan Glaser
od Ivan Glaser 3.1.2020
3.5tis
157
SDÍLENÍ
3.5tis
ZOBRAZENÍ

Co se jim stane ani jeden z nich netušil. A kdyby ano, možná by po dálnici nejeli. Řeč je o Larrym Conradovi a jeho obchodním partnerovi Charliem, kteří právě dokončili oběd v malé restauraci v Abbeville v Louisianě. Stali se totiž svědky něčeho, co nelze jednoduše vysvětlit.

Záhadné auto se objevilo 20. října 1969, v brzkých odpoledních hodinách. Oba muži nastoupili do svého auta a začali cestu přibližně 15 mil na Lafayette na dálnici 167. Jízda byla z počátku velice klidná, o něco později však muži dohnali auto, které se jim na první pohled nezdálo.

Ačkoliv vzhledově vypadalo velice udržovaně a dobře, Charlie i Larry se shodli, že auto je mnohem starší a předpokládali, že bylo vyrobeno někdy ve 30. letech minulého století.

Když se po delší rozvaze rozhodli auto předjet a podívat se, kdo ho řídí, nevěřili vlastním očím!

DĚSIVÁ ŘIDIČKA

Za autem seděla žena v šatech, které nevypadaly špatně, ale také se shodli, že jsou o něco starší model, asi jako auto, ve kterém sedí. Vedle ní, na sedadle spolujezdce, byla položena dětská přenosná kolébka, ve které leželo miminko.

Nejděsivější však byl ženin obličej. Byl, alespoň podle jejich vyjádření, plný zděšení, strachu a něčeho, co nemohl ani jeden přesně popsat. Rozhodli se jí tedy předjet a zastavit, aby se jí zeptali, zda nepotřebuje náhodou pomoc.

Když tak učinili, auto předjeli a podívali se za sebe, aby se ujistili, že jí mohou bez problému zastavit. Oběma doslova spadla čelist. Auto za nimi nebylo. Zastavili proto u krajnice a čekali, co se bude dít.

Prolínání dvou časových pásem je i podle některých fyziků zcela možné a normální.

CO BYLO DÁL?

Nedělo se nic. Ale několik dalších řidičů tvrdilo, že podobné auto s podobnou řidičkou viděli. Ale co se s ním stalo netuší. Charlie měl nutkání zavolat i policii, to mu Larry rozmluvil s tím, že by jim stejně nepomohla a vše by bylo zbytečné.

Co se s autem mohlo stát? Je možné, že se jednalo o časovou smyčku či auto s duchem, který ve třicátých letech na dálnici zemřel společně s malým miminkem?

Foto: www.meidum.com, www.kenleephotography.wordpress.com
Lokalita:
reklama
Související články
od Dalibor Vrána 28.11.2022 259
Vůdce nacistického Německa Adolf Hitler patří k natolik démonickým postavám naší historie, že když 30. dubna 1945 obletí svět zpráva o jeho sebevraždě, odmítá jí řada lidí uvěřit. Mohl Hitler svoji smrt skutečně jen předstírat? A kam by se dle konspiračních teorií vypařil? Dva týdny po smrti Adolfa Hitlera (1889–1945) vyplouvá z německého přístavu několik […]
od Adriana Vojtíšková 27.11.2022 1.1tis
V oboru kryptozoologie jsou tyto pojmy notoricky známé. Někteří lidé se domnívají, že jde o jednoho tvora, jen pokaždé jinak pojmenovaného, jiní soudí, že jde o vícero rozdílných tvorů.     Podle popisů svědků se jejich výška pohybuje v rozmezí 2–3 metry a mohou prý vážit zhruba 200 kg. Jejich chůze má být po dvou […]
od Mirek Brát 26.11.2022 2.7tis
I v dnešních turbulentních časech mohou lidé spoléhat na to, že až bude nejhůře a zálohy na energie jim budou bezostyšně okupovat rodinný rozpočet, z hory Blaník jim vyjede na pomoc rytířské vojsko. Ovšem, aby se pak nedivili, když místo rytířů v brnění, jim na domovní zvonek zazvoní skupinka rozšafných druidů! Památná hora Blaník není […]
od Mirek Brát 25.11.2022 2.3tis
Antický svět byl místem překotného rozvoje technologií a působivých dovedností. V této době se objevily artefakty, které jako by měly vzniknout až o stovky i tisíce let později, přesto byly vytvořeny. Pak je zde skupina vynálezů, která se jaksi ztratila v čase. Patří k nim i římské nerozbitné sklo – Vitrum Flexile. Mezi antické artefakty, které předběhly svoji […]
od Jiří Nechanický 24.11.2022 3.2tis
Chcete se osvobodit? Tak zůstaňte mrtví jednou pro vždy. Jinak se budete znovu trápit po další ze svých životů. Nevíte, jak se vymanit z neustálého koloběhu utrpení? Recept nejen na svobodu v sobě ukrývá Tibetská kniha mrtvých. Co chcete, aby se s vámi stalo po smrti? Mnoho Evropanů vám odpoví stejně: „To je jedno, vždyť budu mrtvý.“ Některé […]