Skip to content

Chlapec se vydal po lesní cestě, která se prý náhle proměnila

Kempování s rodinou nezní jako příliš nebezpečná nebo strašidelná aktivita. Jeden mladý chlapec z Anglie si však právě z takové dovolené přivezl strašidelný zážitek, na který jen tak nezapomene. Vyděsil ho k smrti i přesto, že se nesetkal se žádným strašidlem nebo příšerou.

„Jeli jsme s rodiči a další rodinou kempovat. Hrál jsem si s ostatními venku, poté jsme se ale pohádali a rozdělili, a tak jsem se šel houpat na houpačku. Chvíli jsem se houpal, když jsem zjistil, že přímo přede mnou vede do lesa stezka, které jsem si předtím nevšiml.

Vypadala bezpečně a lákavě, rozhodl jsem se ji prozkoumat,“ uvedl chlapec. Stezka vedla do lesa a byla lemovaná křovím, přesto ale dost široká, aby skrze ní chlapec šel s roztaženýma rukama.

Co by se stalo, kdyby se chlapec nejprve napil z podivného jezírka? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
NÁHLÉ PROZŘENÍ

„Šel jsem po ní asi deset minut a náhle došel k jezírku, o kterém jsem vůbec nevěděl, že tu má být. Voda byla křišťálově čistá a já náhle dostal žízeň a obrovskou chuť se jí napít. Klekl jsem si a ve chvíli, kdy jsem chtěl nabrat vodu do dlaní, se mě zmocnila hrůza,“ uvedl. Když se chlapec otočil, les, i cesta po které přišel, se proměnily. Z krásných stromů se staly staré a pokroucené kmeny, a malebná stezka lemována křovím se proměnila v úzkou pěšinou obklopenou keři bez listů, ovšem s trny.

Všude navíc lezli nejrůznější brouci, z nichž některé chlapec nikdy neviděl. „Začal jsem se proklínat. Proč jsem sem vůbec chodil? Proč jsem se chtěl napít neznámé vody? Najednou jsem chtěl být pryč,“ sdělil.

„Spěchal jsem po té cestě zpátky. Snažil jsem se vyhýbat trnům a broukům, ale cesta byla stále užší a užší. V jednu chvíli už jsem po ní kráčel bokem, abych mohl projít. Byl jsem celý poškrábaný, umazaný a vystrašený, rozhodl jsem se volat o pomoc,“ popsal chlapec. Po chvíli marného volání mu odpověděl ženský hlas, když se za ním chlapec vydal, vypotácel se po chvíli zpět v kempu. Poté, co se s pomocí cizí ženy trochu vzpamatoval, se chlapec rozhlédl kolem sebe.

Znovu stál u houpaček, když se však otočil čelem k lesu, ze kterého se na smrt vylekaný vypotácel, neviděl nic než husté křoví. Ani žena o žádné cestě nevěděla.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články