Skip to content

Muži v černém mají podobný zjev i jména. Varují před pátráním po původu záhad

Muži v černém, to nejsou jen filmové postavy, ale také podivné entity, se kterými se prý často setkávají lidé, kteří pátrají po nejrůznějších tajemstvích a paranormálních jevech. Muži se nejčastěji snaží výhrůžkami odradit hledače od dalšího pátrání.

Objevují se po celém světě a používají podivně podobná jména.

Avol, Apol a Atol. Tak se jmenují hlavní postavy tří příběhů z různých částí světa. První příběh se odehrál ve Skotsku, kde Ted Holiday v roce 1969 pátral po známé Lochnesské příšeře, zatímco byl ubytovaný v jednom z místních hotelů.

Když se jednoho dne vrátil na ubytování, oznámil mu recepční, že ho během jedné hodiny třikrát telefonicky sháněl muž s velmi podivným přízvukem. Prý se představil jako pan Avol a žádal, aby se mu Holiday co nejdříve ozval zpět.

I přesto ale na sebe nenechal recepčnímu žádné telefonní číslo. Jen své podivné jméno. O několik dní později se pak měl Holiday s mužem přímo setkat, když na ulici skotského městečka potkal podivného muže v černém obleku, který vypadal jako z jiného světa.

Avol jej oslovil jménem a požádal ho, aby odjel ze Skotska. Poté rychle odešel pryč a jakoby zmizel hned poté, co zabočil za roh.

Pracují tyto podivné bytosti s podobnými jmény po celém světě? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
PODIVNÍ A CHLADNÍ

Ještě o dva roky dříve se v Americe, tedy na jiném kontinentu, setkala Jaye Paro s mužem v černém, který se představil jako Apol. Paro se podle svých tvrzení v posledních měsících několikrát stala svědkem letu nebo přistání UFO.

O svých pozorováních dokonce mluvila jako host v radiovém pořadu. Když pak jednou večer šla po ulici, objevila se náhle vedle ní, jakoby odnikud, podivná žena. O chvíli později je dojelo také velké černé auto.

Zatímco žena Paro chytila za ruku a zastavila, vystoupil z auta podivný muž. Podle Paro působil orientálně, měl zvláštní přízvuk a na tváři děsivý, téměř nelidský škleb. Představil se jako Apol a podal ženě ruku.

„Bylo to jako držet ruku mrtvého, chladného těla,“ uvedla později Apol. Následně ji muž varoval, aby si dávala velmi dobrý pozor na to, kam se dívá, nastoupil do auta a rychle zmizel. V tu chvíli jako by se rozplynula i žena, která Paro zastavila.

Třetí příběh je nejmladší a pochází z roku 1994. V tom roce se tváří v tvář s mužem v černém setkal Brit Gerry Banyard, který se velmi zajímal o nejrůznější setkání s UFO. Podivný člověk si k němu přisedl v baru a představil jako pan Atol.

I přesto, že byl horký letní den, měl na sobě Atol rolák a také černé kožené kalhoty. Pokračování bylo podobné, jako u předchozích příběhů. Atol se pokoušel Banyarda odradit od dalšího pátrání a poté, stejně náhle jako se objevil, znovu zmizel.

Kdo ale vlastně jsou tito muži v černém? Podle některých se jedná o samotné mimozemšťany, podle jiných zase o speciální vládní agenty. Jejich skutečná identita skrytá za podivně podobnými jmény však zatím zůstává záhadou.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky konspirace Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články