Skip to content

Dcera prý měla imaginárního kamaráda. Jmenoval se jako vrah, který v domě žil

Jsou místa, která k sobě jakoby přitahují zlo, temnotu a paranormální jevy. Mezi takové objekty patří například domy, ve kterých v minulosti došlo k vraždě. Jeden takový dům stojí v Canoga Park v americké Californii.

Do domu se v roce 2001 nastěhovala rodina Bernalů. Nový dům byl jejich snem, který se však brzy změnil v noční můru. Rodina si v domě připadala neustále pod dohledem. „Ucítili jsme to téměř hned po nastěhování.

Ten dům měl špatnou energii, všem se v něm špatně spalo. A brzy se tu něm začaly dít divné věci,“ popsala dívka jménem Gaby Bernal.

Gaby tvrdí, že si v domě našla imaginárního kamaráda jménem Joseph, který dokázal hýbat věcmi aniž by se jich dotkl. Uměl například otevírat a zavírat dveře, nebo zhasínat světla v domě. Když o Josephovi řekla rodičům, byli silně znepokojení.

Pocit znepokojení ještě vzrostl, když rodina zjistila, že se v minulosti v jejich novém domově událo něco hrozného.

Byl dívčin imaginární přítel duchem muže, který v domě žil? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Temná historie

Dům totiž obýval manželský pár s malou dcerou. Otec měl dlouhodobé problémy s alkoholem, často oběma dívkám vyhrožoval násilím či tvrdil, že se zabije. V roce 1988 byly v domě nalezeny tři mrtvá těla.

Podle policistů opilý otec napadl a usmrtil nejprve svou ženu a dceru a poté si sám sáhl na život. Toto zjištění rodině vysvětlilo podivné podmínky, které v jejich domě panovaly. Strach ale nepolevil, to obzvláště poté, co rodina zjistila, jak se vrah jmenoval.

Jmenoval se totiž Joseph, stejně jako imaginární kamarád jejich dcery. Po tomto zjištění se rodina z domu ihned odstěhovala.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články