Skip to content

David Bowie prý podstoupil exorcismus

Legendární britský zpěvák se nepohodl se svým spolubydlícím, což jej prý přimělo po přestěhování podstoupit vymítání ďábla. Byl totiž přesvědčen, že se do jeho bazénu nastěhoval satan.

David Bowie (1947–2016) žije v polovině 70. let v domě na Manhattanu s neméně slavným kytaristou kapely Led Zeppelin Jimmym Pagem (*1944), který je považován za hlavní příčinu pozdějšího exorcismu v Bowieho novém domově.

Page má totiž blízko k okultismu a v Británii vlastní dům, ve kterém kdysi přebýval významný mág s vřelým vztahem k temné magii Aleister Crowley (1875–1947).

Bowie se od kytaristy odstěhuje do nového domu v Los Angeles poté, co se s ním dostane do ostrého sporu. Zároveň začne být přesvědčen, že byla jeho duše vystavena nebezpečí. Později dokonce dojde k přesvědčení, že v jeho bazénu u domu přebývá satan.

Exorcismus prý na dálku po telefonu provádí jeho tehdejší žena Angela Bowie (*1949). Posedlost Davida Bowieho a jeho bazénu je však obvykle přičítána obrovskému množství drog, které tehdy zpěvák konzumoval.

David Bowie v roce 2006, foto Wikimedia Commons
Foto: pitchfork.com, Wikimedia Commons
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky magie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články