Skip to content

Duch měl prý v divadle své oblíbené sedadlo. Po rekonstrukci se mu vrátilo

Mnoho údajně strašidelných míst a artefaktů pohltí nemilosrdná síla času. To naštěstí není případ údajně strašidelného sedadla ve Floridském divadle v americkém Jacksonville. Divadlo, které prodělalo generální opravu, se rozhodlo sedadlo zrenovovat a vrátit na své místo.

Sedadlo se brzy po svém prvním umístění v divadle stalo známým artefaktem mezi nadšenci do paranormálních jevů. Podle mnohých svědků se právě a jen v něm zjevovaly mlžné bytosti. „Ducha, který divadlo obývá, si vážíme, proto jsme se rozhodli sedadlo do divadla vrátit.

Věříme, že během těch pár týdnů co bylo pryč, se duch příliš nerozzlobil,“ uvedla tisková mluvčí divadla při jeho slavnostním znovuotevření s úsměvem na rtech.

Přátelská setkání

K Prvnímu setkání s duchem mělo dojít v roce 1997, kdy nově opravené divadlo navštívila televize. S duchem se měla setkat produkční Jill Cook-Richards, kterou prý v prázdnem hledišti oslovil mužský hlas.

„Řekl mi, že se jmenuje J, podle slova Joy (radost). Protože právě radost mi divadlo přináší. Poté jsem v sedadle jen kousek od sebe na chvíli spatřila mlžný obrys postavy,“ popsala setkání žena.

Následně se se setkáními s J roztrhl pytel. Zatímco někteří svědci jej měli jen zahlédnout, mnoho dalších s duchem prý vedlo krátké rozhovory, které se většinou točily právě kolem divadla. J byl mírumilovný a společenský, vždy však zmizel bez rozloučení.

Vedení divadla nyní doufá, že po rekonstrukci duch nadobro nezmizel, a zabydlí se ve staré známé sedačce. A všichni ostatní už netrpělivě čekají na další setkání s oblíbeným duchem jménem J.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky historie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články