2. prosince 1919: Z budovy v Torontu náhle mizí divadelní magnát Ambrose J. Small. Marně se ho snaží najít i slavný senzibil.
Domů     Duchové z malajsijské nemocnice vyhnali pacienty i personál
Duchové z malajsijské nemocnice vyhnali pacienty i personál
od 22.2.2022
1.8tis
Nemocnice byla kvůli přízraku uzavřena, foto Pixabay
184
SDÍLENÍ
1.8tis
ZOBRAZENÍ

Zjevení staré ženy s černou tváří a další paranormální jevy v roce 2019 děsí personál i pacienty nemocnice v malajsijské obci Kampung Gesir Tengah.

Situace dokonce došla tak daleko, že se vedení nemocnice po neúspěšném vymýtání rozhodlo zařízení na čas uzavřít.

Nemocnice byla kvůli přízraku uzavřena, foto Pixabay Pacienty a zaměstnance děsilo zjevení staré ženy, foto Pixabay Nepomohly ani pokusy o vymítání, foto Pixabay

V květnu roku 2019 v obci Kampung Gesir Tengah na severozápadě pevninské části Malajsie dochází k dočasnému uzavření nemocnice poté, co četnost a síla paranormálních jevů překročí hranici únosnosti.

reklama

Na Facebooku se v té době objevuje asi čtyřstránkový text, v němž jsou popsány zkušenosti některých zaměstnanců nemocnice.

Ze zprávy vyplývá, že se zařízení s paranormálními aktivitami potýká již nejméně 12 let od roku 2007. Na určité úkazy podobné projevům poltergeista, si prý už zaměstnanci nemocnice zvykly. Poslední dobou je ale tajemná entita stále agresivnější.

„Mnohokrát z nemocnice k nám do dílny přiběhla zdravotní sestra a křičela, abychom jim pomohli.

K incidentům docházelo i během dne a ony (sestry) jen čekaly venku před vrátnicí, protože ta ‚věc‘ byla uvnitř kliniky,“ potvrzuje 27letý mechanik Mohd Alif Mohd Noor z obchodu s motocykly v sousedství nemocnice.

Tajemná entity navíc děsí i pacienty a jejich rodiny. Jaké děsivé jevy nakonec vedly k uzavření nemocnice?

Pacienty a zaměstnance děsilo zjevení staré ženy, foto Pixabay
Pacienty a zaměstnance děsilo zjevení staré ženy, foto Pixabay

ZLOVOLNÝ ŽENSKÝ DÉMON

Zlomyslná entita svou přítomnost dává najevo různými způsoby. Jedním z nich jsou prý rozsypaná zrnka žluté rýže, kterých se uklízečky snaží zbavit, ale za chvíli jsou na podlaze zase. „Byla všude na podlaze, v koupelnách, na ošetřovně.

reklama

Správci to pořád uklízeli, ale rýže se nepřestala objevovat,“ stojí ve facebookovém prohlášení sestry. Nemocnicí se také šíří podivný zápach a tajemné zvuky.

Mnohem děsivější je ale zjevení, které spatřila řada pacientů, jejich návštěv i několik zaměstnanců. Přízrak staré ženy, jejíž tělo má černou barvu, vyzařuje cosi zlého. Mnozí ze svědků i zaměstnanců věří, že v nemocnici straší jakýsi zlovolný ženský démon.

Proběhlo dokonce několik pokusů o vymítání, byly však neúspěšné. Proto se vedení nemocnice rozhodlo zařízení na neurčito uzavřít. Zdá se, že nyní už je klinika opět v provozu a další zprávy o paranormálních jevech nejsou známy. Podařilo se nakonec démona vypudit, nebo stále číhá na svou další příležitost?

Nepomohly ani pokusy o vymítání, foto Pixabay
Nepomohly ani pokusy o vymítání, foto Pixabay
Foto: Pixabay
Lokalita:
reklama
Související články
od 2.12.2022 609
Může člověk při transplantaci srdce přijmout i chuť vraždit? Ve Španělsku to raději nehodlají riskovat. Za všechny mluví případ vraha Juana Carlose Alfara. Ten se zastřelí zabarikádovaný ve svém domě v roce 2012 poté, co spáchá dvojnásobnou vraždu ve vesnici Salobral. Americký sériový zabijá
od 2.12.2022 1.1tis
Popularita proutkaření neustále stoupá, nyní se s virgulí hledají například nemoci v lidském těle. Údajně se může proutkařem stát každý z nás. Otestujte se, zda máte talent! Na začátek budete potřebovat svou vlastní virguli. Důležité je, že se vůbec nemusí jednat o dřevěnou vidlici, každému proutkaři vyhovuje jiný nástroj, materiál i tvar, někteří
od 30.11.2022 2.3tis
Je noc. Dům je tichý, všichni už spí. V tom se pomalu otevřou dveře pokoje, ozve se slabé zavrzání. Opatrné kroky. Mladá žena, která tu leží na posteli, se posadí na posteli. To, co se stane vzápětí, si bude pamatovat celý život. Žena v pokoji je 24letá Eva Kočová. Zamžourá do tmy ke knihovně, kde kdosi postává: „Tati, ty si jdeš pro knížku? Tak já ti rozsvítím.“ Podobná příhoda by nebyla ničím
od 30.11.2022 2.9tis
Město Malbork se stejnojmenným hradem najdeme nyní v severním Polsku. Kdysi se jednalo o lokalitu s „pruským“-německým osídlením. Nepřekvapí tak, že město i hrad založili ve třináctém století rytíři Řádu německých rytířů. Podle všeho se duchům těchto bojovníků nechce Malbork opustit ani v moderní současnosti… Hrad Malbork je nejrozsáhlejší o
od 29.11.2022 2.4tis
Říká se, že stavby, rekonstrukce či podobné zásahy do domů a krajiny mohou být spouštěčem, který odstartuje výskyt paranormálních jevů. Možná to je také případ obchvatu u britského města Stocksbridge v Jižním Yorkshiru. Ten si získal pověst silnice duchů ještě dříve, než po něm projela první vozidla!     Už když se se stavbou začalo, byly