Skip to content

Farmář po setkání s „vlčím mužem“ prý ve strachu ujel

Legendy o vlkodlacích zná celý svět. V některých zemích, například v Anglii, jsou však zakořeněny mnohem hlouběji. A lidé zde často dodnes věří v takzvané vlčí lidi, kteří vlkodlaky připomínají. K jednomu podivnému setkání s nimi mělo dojít v roce 2008.

V tomto roce se měl právě s jedním takovým vlčím člověkem setkat anglický farmář, který za slunečného dopoledne pracoval na svém rozsáhlém pozemku. Kolem jedenácté hodiny přijížděl na jednu z pastvin, kde v dálce zahlédl nějaké zvíře.

Nejprve si myslel, že se jedná o jelena, jak se ale přibližoval, zpozoroval, že jde o něco zcela jiného.

Síla hlasu vlčího muže

Kousek od farmáře v traktoru stál tvor, který ze připomínal právě křížence člověka a vlka. Jak se k němu farmář blížil, tvor se postavil na zadní nohy a odhalil mohutnou postavu porostlou dlouhými tmavými chlupy.

Na těle, které vzdáleně připomínalo lidské, pak stála vlčí hlava.

Setkání se pak rychle mělo stát ještě podivnějším. Podle farmářovi výpovědi se Vlčí člověk podíval přímo na něj a vydal zvláštní, hluboký zvuk, který připomínal mručení nebo vrčení. Z jeho tónu se farmáři udělalo náhle nevolno.

Muž se cítil v mrákotách a bylo mu zle od žaludku. Během chvíle se ho také zmocnil strach, který ho přinutil sebrat síly, otočit traktor opačným směrem a odjet. Když se po chvíli odvážil ohlédnout, na kraji pastviny už bylo prázdno.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky zázraky Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články