Skip to content

Uhořely, ale jejich těla zmizela. Záhadný případ zůstal dodnes nevyřešený

Na konci roku 1999 přebývala rodina Creemanů z americké Oklahomy v karavanu. Na oslavu šestnáctých narozenin jejich dcery za nimi přišla jejich kamarádka. Karavan poté záhadně zachvátil požár. Těla dívek navíc nebyla nikdy nalezena.

Šestnáctiletá Harley Creeman slavila narozeniny se stejně starou dívkou jménem Paula Drible. Oslava se však proměnila v peklo, když karavan začal hořet. Když policie poté prohledávala ohořelé zbytky karavanu, objevila však jen tělo dívčiny matky. Jejího otce našly vyšetřovatelé nedaleko karavanu. Byl mrtvý, ale jeho tělo nejevilo žádné známky zranění. Těla obou dívek zmizela nadobro.

Vyšetřování beze stop

Policisté se při vyšetřování záhadného dění marně snažili objevit jak těla, tak další stopy. Vyšetřování nedokázalo určit, jak se karavan vznítil, ani kam se mohly podít dívky, které v něm oslavovaly. Nevyřešenou záhadou zůstala také smrt dívčina otce, který, ač byl zdravý, podlehl venku srdeční zástavě.

Zatímco vyšetřování stálo na místě, množily se nejrůznější podivné teorie o tom, co se mohlo stát. Podle některých lidí zapálily karavan záhadné bytosti, o kterých mluví místní legendy. Tato podivná verze příběhu se rozšířila také proto, že rodina Creemanů byla v té době velmi rozhádaná a nestabilní. Tvrdí se také, že otec měl ony bytosti vidět, a jeho srdce se tak zastavilo hrůzou. Ani tato velmi odvážná a podivná teorie však nenašla vysvětlení pro to, proč obě dívčí těla zmizela. A ani oficiálními policejními cestami se odpověď na tuto otázku nepodařilo nikdy objevit.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články