Skip to content

Fotí bytosti z jiných dimenzí. Španělský vědec k tomu vynalezl speciální přístroj

Věříte, že existuje více dimenzí reality? A pokud ano, jak asi vypadají tvorové, kteří mají schopnost mezi těmito realitami cestovat? Takovou otázku si položil také David Nemes, následně vynalezl přístroj, který mu prý umožňuje je fotografovat.

Jeho fotografie připomínají podivné humanoidní postavy, které jsou trochu děsivé. Zařízení, kterým fotky získává, je podle něj něco jako technologicky rozvinutá tabulka Ouija, která dokáže zachytit zvuky a obrazy.

Zařízení, které sestrojil za pomoci svých experimentů a výpočtů, využívá mnoha speciálních čoček, ultracitlivých obrazovek a slunečního světla. Proces zachycení fotografie pojmenoval Nemes Energivision.

Snímky, kterých už má přes tisíc, pak opravdu evokují obličeje, postavy, okřídlené humanoidy. Můžou to skutečně být záhadné bytosti putujících mezi dimenzemi reality?

Nemesovy fotografie evokují záhadné bytosti. ZDROJ: facebook.com
DŮLEŽITÉ JE POZITIVNÍ MYŠLENÍ

Podle Nemese se jeho vynález při představení akademické obci neuchytil. Jeho dílo nezaujalo ani mainstreamová média. Nemes je přesto přesvědčen, že se mu podařilo nahlédnout za oponu jiných dimenzí. Na svém vynálezu stále pracuje a snaží se jej i nadále zdokonalovat.

Mezitím publikuje nové fotografie pořízené skrze Energivision na svém Facebooku. Podle něj jsou k nám tyto bytosti přilákány naší pozitivní energií a nemají rády negativní myšlenky. Jestli ale opravdu Nemes odkrývá závoj nadpřirozena, to ale zatím není možné dokázat.

Foto: Facebook Davida Nemese
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články