Skip to content

Fotila dům na prodej, podle mnohých se ale makléřce podařilo zvěčnit ducha

Po smrti milovaného dědečka se rodina Thorntonů rozhodla prodat jeho starý dům. Když ale realitní makléřka prohlížela fotky, které v domě pořídila, narazila na něco podivného. Podle mnohých vyfotila ducha, který v domě umývá nádobí.

„Byly jsme obě v šoku. Když mi tu fotografii poslala, myslela jsem si, že je na ní nějaký živý člověk,“ řekla Tyler Thorntová o fotografii, která zachycuje v okně domu zjevení připomínající postavu. S podivnou fotografií se poté dívka pochlubila na internetu, kde se o jejím obsahu strhla vášnivá debata.

Zachytila realitní agentka opravdu ducha? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
Spor o pravost a význam

Jak už to u podobných případů bývá, v komentářích se střetli skeptici označující fotografii za podvod s těmi, kdo věří, že se realitní agentce podařilo zachytit nadpřirozené zjevení. Debata se strhla také o tom, co můře případné zjevení znamenat.

„Nemyslím si, že by se duch objevil protože nechce, abychom dům prodávali, jak psali někteří lidé,“ uvedla později Tyler.

Dívčin dědeček dům obýval dlouhých pětadvacet let a sám ho pomáhal stavět. Je tedy možné, že si ke stavbě udělal takový vztah, že v ní jeho duše zůstala i po smrti, téměř jako by se nic nezměnilo? A nečeká na případné nové majitele domu nepříjemné překvapení v podobě neklidné duše?

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články