8. července 1947: Noviny poprvé píší o nejslavnějším UFO incidentu všech dob, když v americkém městě Roswell o šest dní dříve údajně havaruje mimozemská loď.
Domů     Je budoucnost vepsaná ve hvězdách?
Je budoucnost vepsaná ve hvězdách?
od 26.12.2024
2.8tis
Je možné z našeho horoskopu určit, jaká nás čeká budoucnost?
308
SDÍLENÍ
2.8tis
ZOBRAZENÍ

V osobním horoskopu člověka prý můžeme objevit jeho talent stejně jako slabá místa. Najdeme zde rovněž obory, v nichž může vyniknout, a také oblasti, ve kterých bude mít v životě problémy.

Jsou v něm prý vidět sklony k závislostem – omamným látkám, alkoholu, drogám. Dokonce zde najdeme vlastnosti, které jedinci mohou bránit v úspěchu.

O všech těchto skutečnostech je přesvědčena česká astroložka Kateřina Schlosserová, která se horoskopy a jejich využíváním zabývá již více než 15 let.

Je možné z našeho horoskopu určit, jaká nás čeká budoucnost? Zatímco někteří lidé horoskopům nevěří, mnozí na ně nedají dopustit, a to včetně těch největších celebrit! Jak se náš život promítá do hvězd? Je to vůbec možné?

„Záleží na duchovní vyspělosti člověka, co s informacemi z osobního horoskopu udělá. A také na tom, jak na sobě dokáže pracovat.

Samozřejmě v tom hraje roli i prostředí, které ale silnou osobnost nezlomí, naopak,“ říká Schlosserová exkluzivně pro ENIGMU a pokračuje:

„Částečně jsou tedy naše dispozice „zapsány“ ve hvězdách, ale je tu i naše svobodná vůle a práce na sobě,  které dispozice dokáží změnit.“ Právě člověk, který má na základě přesného času a místa narození vypracovaný osobní horoskop a o svých slabých, ale i silných místech ví, s nimi může pracovat.

„Astrologie je čtyřmi tisíciletími ověřená „statistika“ nejčastěji opakovaných vlastností či zážitků vlivem působení energie planet a hvězd. Svého astrologa měli a mají nejmocnější lidé světa.

Astrologii se věnují velmi inteligentní lidé a ve své praxi ji používá hodně psychologů jako další techniku posuzování a odhalování osobnosti,“ tvrdí Schlosserová.

Zatímco někteří lidé horoskopům nevěří, mnozí na ně nedají dopustit, a to včetně těch největších celebrit!
Zatímco někteří lidé horoskopům nevěří, mnozí na ně nedají dopustit, a to včetně těch největších celebrit!

Jak najít štěstí?

Postavení nebeských těles je údajně důležité i během života.

„Konstelace planet a hvězd se neustále mění a působí buď pozitivně, nebo negativně na naše planety a hvězdy, které byly přítomny našemu narození.“ Při dobrých či skvělých konstelacích podle Schlosserové zažíváme osobní úspěchy a pocity štěstí, při negativních aspektech jsme vyčerpaní či v depresích a často máme i neúspěchy v oblasti kariéry či osobního života.

Údajně je proto vhodné nechat si vytvořit tzv. prognostický horoskop, který je založený na posouzení vzájemné polohy nebeských těles v současnosti vůči poloze stejných těles při narození.

„Podle prognostických horoskopů se dá skvěle plánovat – například pracovní či profesní schůzky.

Při negativních konstelacích většina dohod opravdu nevyjde, a naopak při dobrých konstelacích můžeme svůj osud „změnit“ k lepšímu a jít svému „štěstí“ naproti,“ říká Schlosserová. Je skutečně možné, že to funguje?

Jak se náš život promítá do hvězd? Je to vůbec možné?
Jak se náš život promítá do hvězd? Je to vůbec možné?

Moudrost věků

Záhadologové se shodují, že nejlepší je mít horoskop vypracovaný hned od několika astrologů či astroložek najednou. Doporučené minimum jsou dva, protože astrologové obvykle do výkladu vkládají něco ze sebe, ze své praxe.

Přibližně 70-80 % horoskopu sevšak bude u více astrologů shodovat. „Čím dříve si necháme horoskop vypracovat, tím lépe. Jsou v něm uvedeny i naše největší talenty a obory, kde můžeme vyniknout.

Horoskop je skvělý i na výběr školy či oboru pro naše dítě, aby neztratilo mnoho let na nesprávném místě.

Je to skvělá investice pro všechny lidi, kteří se nechtějí nechat „vláčet“ osudem, ale kteří na sobě chtějí pracovat a využít svůj potenciál pro svoji seberealizaci, pro naplnění svého života a pro své štěstí,“ říká Schlosserová a dodává, „doporučuji využít této moudrosti věků pro své zdraví, šťastné partnerství a úspěch v životě.“

Zdroje informací: Kateřina Schlosserová (astrolozka.eu), The Astrology of Personality - Dane Rudhyar, Astrodienst - astro.com
Vše Pixabay
Lokalita:
Související články
od 4.7.2026 3.3tis
Noční oblohu nad okrajem severoaustralského města Darwin rozzářila záhadná světla neznámého původu. Modré světelné koule byly viditelné nejméně dvacet minut, během nichž se opakovaně objevovaly a zase mizely. Svědek, který úkaz zachytil na mobilní telefon, se domnívá, že mohlo jít o návštěvu ze světa duchů. Záhadný záznam okamžitě rozpoutal deb
od 26.6.2026 2.9tis
Peruánský antropolog Renato Davila Riquelme zatajil dech. To, co zrovna našel, není z tohoto světa. Nemůže být! Zaměstnanec malého muzea v peruánském městečku Andahuaylillas nedaleko legendárního Cuzca pomalu sestupuje z posvátné hory Apu a přemýšlí, jak s touto zprávou naloží. Právě nalezl ostatky dvou mimozemšťanů! Vědci nad nálezem kroutí hlavou. Už na
od 25.6.2026 3.7tis
Základní otázka, která se kolem fenoménu UFO vznáší, zní: Co jsou zač? Letouny testované v rámci utajovaných vládních experimentů? Mimozemské vesmírné lodě plnící na Zemi nám neznámý úkol? Skokani mezi dimenzemi, putující po mostech skrze reality do paralelních světů?  O všech těchto možnostech již desítky let vzrušeně diskutují vědci, ufologo
od 23.6.2026 3.5tis
Připusťme na chvíli, že všichni žijeme v dokonalém 3D virtuálním světě, ve kterém vše, co máme před očima, prakticky neexistuje. Každý den se budíme do počítačové simulace, která je do určité míry k nerozeznání od skutečného světa.      Tato představa může znít jako námět sci-fi filmu, ve skutečnosti však jde o seriózní filozofickou hypoté
od 16.6.2026 3.2tis
Mnoho myslitelů, vědců i obyčejných lidí již za dávných dob přemítalo o tom, zda je realita skutečná, či je to pouhá iluze... Žijeme v počítačové simulaci, která skutečný svět pouze napodobuje? Je historie lidstva iluzí, jež nám byla předestřena? Koncept falešné reality, o které vypovídá americký sci-fi film Matrix, zkoumá mnoho vědců. Již v roce 1982, te
reklama
Nenechte si ujít další zajímavé články
Vyhrajte celou partu oblíbených žlutých uličníků z rodiny Mimoňů
iluxus.cz
Vyhrajte celou partu oblíbených žlutých uličníků z rodiny Mimoňů
Mimoni patří už řadu let mezi nejoblíbenější animované postavičky na světě. Svými bláznivými nápady, nezaměnitelným humorem i roztomilým vzhledem baví děti i dospělé napříč generacemi. Není proto divu
Korsika: Francouzský ostrov plný romantiky
nejsemsama.cz
Korsika: Francouzský ostrov plný romantiky
Dechberoucí pobřežní města a městečka s atmosférou, voňavé lesy, skalnaté scenérie, přenádherné průzračné azurové moře i dotek místního tradičního života. Korsika, jižně položený francouzský ostrov, je dokonalé místo pro milovníky romantiky. Pláž Plombaggia Na Korsice jsou překrásné pláže s průzračným, tyrkysově-tmavomodrým mořem jako v Karibiku prakticky všude. Jednou z nejvyhlášenějších je Plombaggia se zlatavým pískem a oranžově zbarvenými balvany, které z ní dělají to
Patchwork: Vyrobte si polštářek s kočičkou
panidomu.cz
Patchwork: Vyrobte si polštářek s kočičkou
Nadchne především děti, ale naparádit s ním můžete i postel v ložnici. A když budete mít zbytky tmavších látek ladící s obývákem, bude se hodit i tam. Budete potřebovat: – zbytky barevně sladěných bavlněných látek – 0,5 m látky na vnitřní polštářek – duté vlákno na výplň – 2 knoflíky – 0,5 m jednostranně nalepovacího
Mercedes-Maybach VLS: Je to ještě dodávka, nebo už Grand limuzína?
epochalnisvet.cz
Mercedes-Maybach VLS: Je to ještě dodávka, nebo už Grand limuzína?
Značka Mercedes-Benz posouvá svůj vrcholný luxus do další dimenze. Opět. Připravovaná dodávka Mercedes-Maybach VLS by klidně mohla být dalším modelem v portfoliu – manifestem prostoru, klidu a absolutního komfortu pro ty, kteří sedí vzadu –, ale to oni ne, oni radši něco ultra jiného… Maybach dlouhodobě redefinuje, co znamená cestovat v přepychu. VLS tuto filozofii
Brousil si Lev ze severu zuby na Vídeň?
historyplus.cz
Brousil si Lev ze severu zuby na Vídeň?
„Ještě tam něco má,“ šacuje císařský kyrysník kapsy mrtvého švédského krále. Nestydí se, obrat nepřítele o cennosti je běžné. Pak rychle zmizí. K nepoznání zkrvaveného Gustava II. Adolfa najde jeho družina až poté, co odrazí útok.   Velkopanská politika katolických Habsburků versus protestantská nezávislost řady říšských knížat a měst. Evropa v první čtvrtině 17. století
Nejkrásnější louka Evropy říká autům dost
epochanacestach.cz
Nejkrásnější louka Evropy říká autům dost
Na první pohled to může působit paradoxně. Jedna z nejfotografovanějších krajin Dolomit se rozhodla, že návštěvníků nechce více, ale méně. Alpe di Siusi, největší vysokohorská louka v Evropě, zavádí od léta 2026 nová pravidla příjezdu, která mají jediný cíl – zachovat místo, kvůli němuž sem lidé přijíždějí. Nejde o boj proti turistům. Jde o ochranu
Jak se nenápadná bakterie proměnila v pro lidstvo nebezpečnou superbakterii
21stoleti.cz
Jak se nenápadná bakterie proměnila v pro lidstvo nebezpečnou superbakterii
Bakterie Acinetobacter baumannii se v průběhu desetiletí plně adaptovala na nemocniční prostředí, ve kterém působí, a zejména na lidi. Zatímco pro zdravé jedince je neškodná, oslabené pacienty napadá
Velkoformátové obklady a dlažby
rezidenceonline.cz
Velkoformátové obklady a dlažby
Tenké a lehké prvky, používané k realizaci podlahových i stěnových povrchů, jsou díky velikostí až 320 x 160 cm a minimálním spárám velmi efektní. Obytný prostor opticky zvětší a sjednotí, jsou rovněž vstřícné ke snadnému udržování hygieny a čistoty. Výrobci je nabízejí v celé řadě působivých dekorů a materiálů. Velkoformátové obklady a dlažby věrně imitují
Návrat do paneláku: Obývací stěny, remosky a umakart dnes budí silnou nostalgii
epochaplus.cz
Návrat do paneláku: Obývací stěny, remosky a umakart dnes budí silnou nostalgii
Byty za socialismu často vypadaly jako přes kopírák. Stejné paneláky, stejné dispozice, podobný nábytek i stejné vybavení z obchodních domů. Přesto měl každý domov vlastní atmosféru a vyprávěl jiný příběh. Stačí se na chvíli vrátit do doby obývacích stěn, umakartových jader a remosek, které dodnes vzbuzují silnou nostalgii. Kdo vstoupil do běžného panelákového bytu v
Patricie Solaříková: Mají s Pagáčem ještě naději?
nasehvezdy.cz
Patricie Solaříková: Mají s Pagáčem ještě naději?
Herečce ze seriálů Specialisté či Bratři a sestry to v poslední době moc sluší. Patrice Solaříková (37) září štěstím, pomohla k tomu i nedávná oslava narozenin dcery Bibiany (5). Akce se moc poved
Proč jsem musela mít ten chytrý telefon?
skutecnepribehy.cz
Proč jsem musela mít ten chytrý telefon?
Bylo mi mnohem líp, když jsem ten prokletý mobil neměla. Dneska už to vím. Nový přístroj byl chytrý až příliš. Prozradil mé největší tajemství. Na nový mobil jsem se moc těšila. Byl to můj sen! Uměl spoustu věcí! Ten mi bude každý závidět! „Na co ho potřebuješ?“ poškleboval se mi mladší bratr, který se v nových
Polévka avgolemono
tisicereceptu.cz
Polévka avgolemono
Pokud si lámete hlavu, odkud tato polévka pochází, pak je to Řecko. Udělejte si řecký večer a zařaďte ji jako předkrm! Suroviny na 4 porce 1,2  litru kuřecího vývaru 250 g kuřecích prsou 100 r
Provozovatel: RF HOBBY, s. r. o., Bohdalecká 6/1420, 101 00 Praha 10, IČO: 26155672, tel.: 420 281 090 611, e-mail: sekretariat@rf-hobby.cz