Skip to content

Kamera zachytila pohyb. Na záběrech domem létaly světelné orby

Svědectví o záhadných událostech někdy přicházejí od podivínů a nedůvěryhodných osob. Jinde se ale se záhadou setká i osoba zcela důvěryhodná. Například policista, kterému po domě poletovaly světelné orby.

Policista Monzell Ford je v místě svého bydliště, Daytona Beach na Floridě, velmi oblíbený. Nejenže slouží jako ochránce zákona, je ale také pastorem místního kostela. A právě v domě tohoto v komunitě váženého muže poletovaly podle jeho slov záhadné světelné koule.

Vymyslel si Menzell Ford podivné setkání? ZDROJ: mysteriousuniverse.com
PODIVNÍ NÁVŠTĚVNÍCI

Forda jedné noci vzbudilo bzučení mobilu, které ho skrze bezpečnostní kamery upozorňovalo na pohyb v domě. Když se policista podíval do kamery, byl v šoku. Na černobílých záběrech se jeho domem pohybovaly vznášející se světelné koule.

„Vzpíralo se to jakémukoliv vysvětlení. Nic podobného jsem nikdy neviděl,“ uvedl Ford.

Policista se nakonec rozhodl prozkoumat orby na vlastní oči. Právě to se ale nakonec ukázalo jako nemožné. „Vyšel jsem z ložnice a vyrazil tam, kde se podle kamer nacházely ty světelné koule. Když jsem došel do obývacího pokoje, nic tam nebylo.

Přesto jsem orby stále viděl na kameře, stejně jako sebe, jak stojím jen kousek od nich,“ vysvětlil záhadu Ford. Orby se pak ještě nějakou dobu podle záběrů kamer pohybovaly po domě a nakonec prostě zmizely.

Ford věří, že jej navštívily duše zemřelých, které kdysi znal. Podle mnohých skeptiků se však jedná pouze o vadu na kamerách nebo promyšlený podvod. Má ale něco takového Monzell Ford zapotřebí? A pokud ne, co ho tedy vlastně doopravdy navštívilo u něj v domě?

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články