Skip to content

Kdo na Vánoce zabil dětskou královnu krásy? Pachatele dodnes nenašli

Namísto očekávané vánoční pohody se do rodiny Ramseyů z americká Colorada dostavila v roce 1996 nepopsatelná hrůza. Ráno 25. prosince objevili rodiče tělo své šestileté dcery ve sklepě. Pachatel nebyl nikdy dopaden.

Dívka, jejíž život na Vánoce roku 1996 skončil, se jmenovala JonBenét Patricia Ramsey. Mnozí ji připisovali zářivou budoucnost, právě v tomto roce se totiž stala dětskou americkou královnou krásy. Její tělo objevil dívčin otec ve sklepě domu. JonBenét měla zlomenou ruku, proraženou lebku a kolem krku těsně omotanou strunu.

DNA jako jediná stopa

Jak se vrah dostal do zamčeného domu, a poté s dívkou do sklepa, bylo pro vyšetřovatele záhadou. Hlavními podezřelými se tak brzy stali dívčini zdrcení rodiče. Ani oni, ani nikdo jiný nakonec nebyl obviněn, protože se nikdy nepodařilo nalézt dostatek stop. Na dívčině těle byla pouze objevena stopa neznámého mužského DNA. Jak se ale tento muž dostal nepozorovaně do zamčeného bytu a zase ven, a přitom po sobě nezanechal jedinou stopu, stejně jako jeho motiv, zůstanou už nejspíše navždy smutnou vánoční záhadou.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky záhady Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články