Skip to content

Kdo to klepe? Ptají se marně vesničané z Malajsie. Policie vinní šprýmaře

Podivný fenomén ovládl život ve vesnici Sabak v Malajsii. Obyvatelům vesnice klepou na dveře domů a místností neznámé síly. Fenoménem se zabývá i místní policie, která je ale v pátrání bezradná.

„Někdo zaklepal jako kdyby se nutně potřeboval dostat dovnitř. Přede dveřmi ale nikdo nestál. O pár minut později se klepání ozvalo znovu, tentokrát z koupelny. V té místnosti ale nikdo určitě nebyl. V tu chvíli jsem se začal opravdu bát.

“ Výpověď, která připomíná hororový film, podal ve skutečnosti svědek z Malajské vesnice Sabak. A k jeho výpovědi se brzy přidali další obyvatelé vesnice s podobnou zkušeností. Pro jejich zážitky zatím nikdo nenašel logické vysvětlení.

Pomůže policie nebo šaman?

„O problému víme. Doporučujeme obyvatelům opatrnost, a aby neotevíraly dveře neznámým lidem,“ uvedl na dotaz médií jeden z policistů. Strážci zákona věří, že za podivnými případy klepání na domy obyvatelů vesnice stojí nějací šprýmaři.

Jak ale mohli klepat na zdi místností uvnitř domu, pro to žádné vysvětlení nemají.

Od zjevení fenoménu údajně slyšely klepání ve svých domech desítky lidí z vesnice Sabak a jejího okolí. Ti vypovídají, že klepání zní urgentně a naléhavě, téměř jako volání o pomoc. Najít jeho zdroj se však nedaří.

Klepání se má ozývat nejčastěji v noci a to v krátkých intervalech, které se opakují po několika minutách. Mnoho obyvatel nyní věří, že se v jejich vesnici z neznámého důvodu usadili duchové. Uvažují proto o oslovení místních šamanů, kteří by celé záhadě mohli přijít na kloub.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky paranormal Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články