Skip to content

Tabulka Ouija, která radí sexuální pozice. Recesi mnozí uvěřili

Tabulka Ouija je dobře známým okultním předmětem, který lidé využívají ke komunikaci s duchy. Americká společnost Kheper Games nyní přišla s podivným vylepšením. Jejich tabulka vás má spojit s paranormálním světem a poradit, jaké sexuální pozice vyzkoušet.

„S partnerem přiložíte ruce na disk položený na tabulce. Následně se zeptáte duchů, jakou pozici máte dnes vyzkoušet, a necháte své ruce vést jejich silou. Tabulky se můžete zeptat také na nejrůznější lechtivé otázky, na které lze odpovědět ano nebo ne,“ uvádí společnost.

Jasná recese! A nebo ne?

Nová podoba tabulky Ouija okamžitě vzbudila velkou vlnu zájmu. Zatímco pro mnohé se jedná o jasnou recesi, další lidé jsou přesvědčeni o tom, že jim duchové, se kterými skrze tabulku komunikovali, skutečně pomohly zlepšit jejich sexuální život.

„Vždycky jsem byla vůči existenci duchů skeptická, poté jsme si ale tabulku koupili. Původně jsme si z toho dělali srandu, ale poté jsme s partnerem zjistili, že naše ruce skutečně něco vede. Opravdu nám to pomohlo,“ svěřila se jedna z žen, která si produkt koupila.

Ačkoliv i ji mnozí osočili z toho, že si pouze dělá legraci, ona stále trvala na tom, že se skrze tento podivný předmět spojila s duchy.

Může tedy v dobrých rukách tabulka skutečně fungovat? Kontroverze je podobná asi jako u jakékoliv jiné tabulky Ouija. Zatímco jsou mnozí skálopevně přesvědčeni, že tento okultní předmět umožňuje komunikaci s duchy, podle dalších se jedná o jednoduchý ale důvtipný podvod.

Foto: mysteriousuniverse.com
AKTUÁLNÍ VYDÁNÍ
Sdílej!
Komentáře
Další články z rubriky magie Zobrazit více …

Nenechte si ujít další zajímavé články