27. května 1963: Britský letec a novinář sir Peter Masefield se setkává se slavným duchem letiště Montrose.
Domů     Reportáže
Kdo ve skutečnosti „vyrobil“ AIDS?
Lenka Kospertová
od Lenka Kospertová 20.2.2019
6.1tis
466
SDÍLENÍ
6.1tis
ZOBRAZENÍ

Je to dokonalá biologická zbraň. Jednoduše potlačí váš imunitní systém a vy nakonec zemřete na jakoukoliv běžnou nemoc, protože se jí vaše tělo vůbec nedokáže bránit. Ani se nechce věřit, že by vznikla sama od sebe.

Vyvinuli virus HIV vědci CIA, aby snížili počet lidí na Zemi? Nebo jde jen o málo podloženou konspirační teorii?

AIDS (syndrom získaného selhání imunity) je nemoc způsobená virem HIV. Tak alespoň zní vysvětlení lékařů. Virus HIV je podle genetických výzkumů starý zhruba 100 let a přenesl se na člověka někde v afrických pralesích ze šimpanzů a kočkodanů.

První lidé nemocní HIV/AIDS zemřeli v roce 1981, dodnes na ni umírá 1 000 000 až 2 000 000 lidí ročně.

VYROBENÝ VIRUS HIV

Jenže co když je všechno jinak? „V 70. letech minulého století prováděla Světová zdravotnická organizace plošné očkování v Zairu, Zambii, Tanzánii, Ugandě, Malawi, Rwandě, Burundi, Brazílii a na Haiti. V těchto zemích, v tomto pořadí se vzápětí začala objevovat infekce HIV,“ píše Pearce Wright (bývalý editor britského deníku The Times).

„Virus HIV byl vyvinut záměrně,“ domnívá se první africká nositelka Nobelovy ceny za mír Wangari Maathai z Keni. Záhadou původu viru HIV se zabýval také americký fyzik Jonathan Mann ze Světové zdravotnické organizace.

„Více než lékařskovědecký problém je AIDS spíše společenskopolitické spiknutí,“ prohlásil. Nedlouho poté v roce 1998 Jonathan Mann tragicky zahynul při leteckém neštěstí. Kdo potřebuje utajit pravdu, a to za jakoukoliv cenu?

Jak se plošné očkování mohlo změnit na vymírání?

JAK SNÍŽIT POČET LIDÍ NA PLANETĚ

Podle amerického konspiračního teoretika Miltona W. Coopera je virus HIV umělého původu. Geny nemoci AIDS se nevyskytují u žádného živočicha ani člověka, nemohl tedy vzniknout z genetického potenciálu.

Milton W. Cooper tvrdí, že nemoc AIDS byla vyvinuta k umělému a násilnému snížení lidské populace. Bylo prý v plánu použít jej proti celému lidstvu a rozšířit pomocí vakcín poskytnutých Světovou zdravotnickou organizací.

Je toto důvod, proč byl umlčen její zaměstnanec Jonathan Mann? Proč by ale chtěla jakákoliv vláda snižovat počet lidí na naší planetě? Proč vyvražďovat lidstvo, navíc v ještě větším měřítku než samotný Adolf Hitler se svými plynovými komorami?

Důvodem je prý přelidněnost. Snaha uchránit zdroje potravin, vody a ropy. 7 000 000 000 lidí planeta prostě dlouhodobě neuživí. Právě k tomu se AIDS výborně hodí – nemocný nezemře na konkrétní nemoc, ale na prosté selhání imunity.

Pak ho zabije klidně i obyčejná lehká chřipka. Kvůli způsobenému selhání imunity je téměř nemožné nakažené lidi uzdravit. Nikdo za nic nemůže, nikdo nemá na rukou krev. Žádný masový vrah ani žádná vláda.

PLOŠNÉ OČKOVÁNÍ, PLOŠNÁ SMRT 

Jako první prý uvízly v sítu likvidace osoby „nežádoucí“ a „zbytečné“ – dle některých konspiračních teoretiků mělo jít o černochy, Hispánce, narkomany a homosexuály. Lze něčemu takovému věřit, nebo je to úplně absurdní? Kde jsou nějaké konkrétní důkazy?

V roce 1977 začala Světová zdravotnická organizace s plošným očkováním proti neštovicím v Africe a v Brazílii. Ve všech zemích, kde toto očkování proběhlo, se po velice krátké době objevili první nemocní s AIDS.

Pod záminkou očkování prý dostávali zdejší lidé do krve virus HIV. Velice podobným způsobem údajně dopadli američtí narkomani a homosexuálové. Centrum pro kontrolu nemocí prý začalo na příkaz vlády USA očkovat proti žloutence typu B homosexuální populaci v New Yorku, San Franciscu, Los Angeles, Chicagu a St.

Louis. Scénář se opakoval. Mezi homosexuály ve velkých městech brzy naplno propuká nemoc AIDS.

Nemoc vždy propukla v místech, kde se očkovalo a postihovala „nežádoucí“ obyvatele.

GRANT NA HROMADNÉ VYVRAŽĎOVÁNÍ

Kdo ale samotný virus HIV vyvinul? Konspirátoři mluví o tajném vládním dokumentu, podle kterého výzkumní pracovníci v USA zažádali na přelomu 60. a 70. let minulého století o grant v objemu několika milionů amerických dolarů.

Tyto peníze měly pokrýt vývoj nového unikátního mikroorganismu, který měl za úkol jediné – nakazit většinu lidské populace. Jednalo o vývoj viru HIV? Ti, kteří za vývojem viru HIV stojí, samozřejmě nejsou sebevrazi.

V rámci projektu prý vyvinuli i účinnou protilátku. Jejich plán byl údajně jednoduchý a efektivní: až se počet lidí na planetě sníží na plánovanou úroveň, veřejnost se dozví překvapivou novinu, že někdo právě vynalezl zázračný lék proti AIDS, který zabrání vyhynutí lidstva. A všichni budou spokojení…

ELITNÍ VĚDCI: VIRUS HIV NEZPŮSOBUJE AIDS

Možná je ale tajemství nemoci AIDS ještě komplikovanější a virus HIV s ní vlastně vůbec nesouvisí. Tvrdí to mimo jiné dva přední američtí vědci Peter Duesberg, profesor molekulární biologie na univerzitě Berkeley, a Charles Thomas, molekulární biolog a bývalý profesor biochemie Harvardské univerzity.

Tito dva renomovaní vědci mají daleko ke skandálním a laciným konspiracím, ale přesto tvrdí: virus HIV nezpůsobuje AIDS. Tato nemoc dokonce není infekční. Nemůžete se tedy nakazit a zemřít na AIDS. Hlavní příčinou vzniku AIDS je podle těchto vědců otrava drogami a farmakologickými přípravky.

V případě narkomanů jde o psychotropní látky (heroin, kokain, speed, pervitin a další), u ostatních pacientů jsou to docela obyčejné léky. Imunitu spolehlivě likviduje chemoterapie, přípravky k léčbě HIV pozitivních pacientů (např. známý AZT) nebo nadměrné užívání antibiotik.

Podle některých vědců AIDS nezpůsobuje vit HIV.

HIV V TĚLE KAŽDÉHO ČLOVĚKA?

Virus HIV nemá žádnou speciální genetickou výbavu, která by mohla způsobovat AIDS. Retroviry, mezi které HIV patří, jsou si velmi podobné, všechny mají jen 3 hlavní geny a 6 vedlejších genů. HIV se nijak neliší od zhruba 100 druhů jiných retrovirů, které jsou v těle každého zdravého člověka.

Otázka, proč by měl AIDS způsobovat právě HIV a ne jiný retrovirus, nebyla podle Petera Duesberga a Charlese Thomase nikdy zodpovězena. U dospělého člověka uběhne mezi (údajnou) nákazou virem HIV a propuknutím nemoci AIDS zhruba 10 let.

„Virus způsobuje onemocnění v řádu dnů, týdnů, maximálně měsíců. Nikdy ne roků. Nic takového jako pomalý virus neexistuje. U HIV viru je tato doba 3 týdny. Pokud by měl virus HIV něco způsobovat, muselo by to nastat do tří týdnů od infekce. Cokoliv, co se stane později, není způsobeno HIV virem,“ tvrdí Peter Duesberg.

KDO DODÁ PŘÍMÝ DŮKAZ?

U většiny HIV pozitivních lidí nikdy nemoc AIDS nepropukne. Podle obou vědců nikdy nikdo nepředložil žádný přímý důkaz, že virus HIV způsobuje AIDS. Peter Duesberg především upozorňuje na fakt, že podíl HIV pozitivních se za posledních 25 let nezměnil.

Počet onemocnění AIDS od roku 1980 ale velmi věrně kopíruje trend počtu drogově závislých. Duesberg proto tvrdí, že hlavní příčinou AIDS je užívání drog nebo homosexuální promiskuitní životní styl. Případně kombinace obojího.

62 % nemocných AIDS v USA jsou podle něj homosexuální muži, 33 % pak drogově závislí. Situace v Africe, kde je nemocných AIDS naprosto nejvíce, je naprosto odlišná. Z hlediska epidemiologie spolu podle Duesberga „africký AIDS“ a „americký AIDS“ nemají skoro nic společného.

Za nemocí AIDS v Africe stojí podle této verze dlouhodobá podvýživa, špatné hygienické podmínky a časté bakteriální a parazitické infekce.

Foto: Shutterstock.com
Štítky:
Lokalita:
reklama
Související články
od Eva Soukupová 24.5.2022 1.5tis
Pod nánosy hlíny a porostu nedaleko bosenské metropole se údajně nachází záhadná pyramida vybudovaná neznámou prastarou civilizací. Přestože odborníci trvají na tom, že o žádnou pyramidu ve skutečnosti nejde, její objevitel je přesvědčen, že má v ruce nezpochybnitelné důkazy o jejím umělém původu.     Bosenský obchodník a archeolog Semir Osmanagić (*1960) už léta usiluje […]
od Mirek Brát 21.5.2022 2.5tis
I v moderní současnosti se objevují zcela nečekané nálezy upomínající na časy druhé světové války. Propast času, která nás dělí od těchto událostí, staví před badatele složité rébusy. Jeden takový se nachází dvacet osm metrů pod hladinou Jaderského moře. Jde o vrak střemhlavého bombardéru Junkers Ju-87„štuka“ (z německého výrazu  das Sturzkampfflugzeug). Letoun se na dně […]
od Mirek Brát 30.3.2022 2.5tis
V zimě roku 1984 začaly ve Špindlerově Mlýně stavební aktivity, jejichž oficiálním cílem byla výstavba nového hotelového zařízení. Na svahu hory Medvědín však mělo vzniknout ještě „něco“, co bylo další roky přísně utajováno. Jednalo se o obří protiatomový kryt, který měl sloužit pro tehdejší politickou elitu.   Podzemní kryt ve Špindlerově Mlýně měl kapacitu 550 osob. […]
od Eva Soukupová 24.2.2022 2.7tis
Stolové hory se od okolního světa se oddělily před miliony let, díky čemuž se na jejich vrcholech vytváří zcela jedinečný ekosystém. V těchto nedostupných, od pravěku nedotčených krajinách se podle mnohých svědectví skrývají záhadní tvorové. Jednou hor, na jejichž vrcholu se má ukrývat bájná ztracený svět, ze Auyán Tepiu v Jižní Americe. Auyán Tepui v […]
od Adriana Vojtíšková 22.2.2022 2.5tis
Pozorování vědců ukazují, že oblasti zalité bílou barvou jsou mnohem zajímavější, než si umíme představit. Ani zdaleka nejde o světy spojené jen s ledem a sněhem. Skrývají totiž mnoho pokladů nejen na povrchu, ale také pod ním!   Arktidu, oblast kolem severního pólu, tvoří ledový příkrov a nezalesněná zmrzlá půda. Průměrná teplota v létě tu […]